renocar_unor

Harley Davidson FXD (2005)

Vlastník Doth
Vloženo 11.1.2016
Aktualizováno 4.10.2020

Ještě Made in USA. Karburátor, 5 kvaltů, roury jsou slyšet akorát. Barevnou kombinaci jsem si zamiloval až naživo, připadá mi, že na fotkách tolik nevynikne. Chtělo by to dráty místo loukotí, ale nikam nespěchám, času je dost.

Motorka koupena od b0b4n (Praha) - Naprostá spokojenost.

První dojmy - Fakt je to 10 let stará motorka? Po všem na čem jsem jezdil je tahle potvora naprostý retro. Krouťák dobrý, ale vzhledem k tomu, že si ji vezu po ose v únoru 2015 a teploty jsou dost nízko, nemám chuť si někde ustlat a blbosti nechávám na lepší počasí. I teď skoro po roce si ale pamatuju na ten pocit, když se trochu ohřála a já čekal někde v Práglu na světlech. Motor převaluje, já ho poslouchám, vnímám ty vibrace celým tělem. A bezděky si uvědomuju, jak se usmívám přes celou hubu do helmy a zaplavuje mě pocit blaženosti :-D

Motorku bych doporučil pro - Pro milovníky retra a pro fandy značky.

Doplňky na motorce - Laďáky, kapota, přední padák, opěrka, zamykací brašny kůže-kov.

3. 10. 2020 volby zase vyhráli ti z***i z ANO :-/ Radost mi ale udělalo, že se objevili dva bezva chopperáci Jura s jeho Markétkou a HáDavou si odvezli. Jsem rád, že bude v dobrých rukách, u mně pelíšek v obyváku neměla tak jako u nich

Chtěl jsem nějakou klasiku, nejdřív jsem ani nešel cíleně po H-D. Pak jsem ale začal přebírat a vybírat a došlo mi, že když tímhle směrem, tak zabiju dvě mouchy jednou ranou. Zpomalím a splním si klukovskej sen o téhle kultovní značce.

A teď trochu té reality. Nebrzdí to, moc to nesvítí, nejdřív to nejde ani moc ovládat. Ze všeho nejlíp se to umí klepat a lesknout se Po jedný společný sezóně ale můžu napsat, že se na tom nejezdí zas tak zle. Dyna umí být mrška, když se ví, jak na ni. S novým obutím a deskama se na ní udržet rozumný tempo dá a pokud mi parťáci na silnějších mašinách nechtějí vyloženě ujet, tak se mi jen tak neztratí. To se pak nedá říci o stupačkách, který mizí před očima. Změnil jsem trasy, kudy jezdívám a zatáčky si užívám, i když je to jiný hřiště, než předchozí motorky. Cestovat dál bych asi nechtěl, možná ještě tak sólo a mimo dálnice. Dálnice jsou nuda, nejezdil jsem je rád ani na předchozích motorkách, ale na H-D je to vyloženě trápení, chybí maximálka a dojezd při vyšších rychlostech stojí za houby.

utahs
utahs napsal 19.04.17 v 09:08 10b.

Krásný stroj a kupodivu férové hodnocení. Proto za mně 10 nike!

Spundak
Spundak napsal 06.02.17 v 21:59 10b.

dobrá volba

Zil
Zil napsal 25.01.16 v 20:53

Proč???

Duchy10
Duchy10 napsal 12.01.16 v 19:35 10b.

Koukám, že změna je život..

Pěkný kousek ať dělá radost

Piki
Piki napsal 12.01.16 v 18:11 9b.

Slušný brácho