Yamaha FZ6 N (2004)

Vlastník DevilMiracle
Vloženo 13.3.2014
Aktualizováno 1.11.2015

Co říct? .. Láska na první pohled .. Mám svoji krásnou ladičku ;) Doufám, že nám to spolu bude skvěle klapat !!!

Suzuki GSR 600: důvod neuveden

První dojmy - Musím říct, že jsem se bála, že nedosáhnu nohama na zem.. Ale zdání klame, vůbec není tak vysoká jak se zdálo :) .. Nejkrásnější jsou ty laufíčky, co krásně hřejí pod zadkem !

Sama nevím, co se ve mě pohlo, že jsem se rozhodla pro FZ-tku .. Původně jsem byla rozhodlá pro Kawu, ale všechno dopadlo jinak a myslím, že moc dobře! :) První svezení byl opravdu zážitek.. Jak se dostane nad 8 tis. tahá jak vzteklá.. Musím jí domluvit, ať nevlaju :D .. Bude chvilku trvat než se spolu sehrajeme, zatím se jen seznamujeme, ale věřím tomu, že tuhle krásku zkrotím ;) !

*Okruh ve znamení sedmiček*

7.7.2014 Naše první, společné jízdy veřejnosti na okruhu v Brně. Jedním slovem -Bomba !!!

7.8.2014 Okruh nám nedal spát. Hold když musíš, tak musíš. Tentokrát to bylo o 150% lepší než napoprvé. Zase jsme se spolu více zkamarádili, sehráli se a náklony už máme taky docela hezký..

První sezóna s Ladičkou
jezditjezditjezditjezditjezditjezdit

Začátky s Yamahou nebyly uplně lehké..
Nikdy jsem nějak po 4 válu netoužila..
Byla jsem zvyklá na uplně jiný výkon, na jiné otáčky a taky jinou váhu..Jen přece 120 kg a skoro 200kg je rozdíl a ještě pro babu :D
Naopak, takové to oťukávání a první seznamování..To jak si na sebe zvykáme má svoje kouzlo, které každý motorkář či motorkářka musí milovat :) To jak je každá motorka jiná a něčím výjmečná..
Musím říct, že jak jsem si zvykla a nebála se ji točit nad 8 000 tis. ukázalo se,jakého ďábla v sobě má a že ty otáčky prostě potřebuje :)
Začala jsem ji opravdu MILOVAT
Každá vyjížďka, každá péče o ni a každé mazlení u mě vyvolávalo ten nejlepší pocit..Dokazovala mi,že k sobě patříme!!! :)
S Yamahou jsem si taky splnila svůj velký sen a to -> Brněnský okruh <-
To v jaké eufórii jsem byla při každém příjezdu do Brna, nepopsatelné. Zkušenost je to opravdu k nezaplacení. Ten kdo zkusil, ví o čem mluvím :)
Poznala jsem za sezónu 2014 duši svojí motorky (aspoň z části), nové, skvělé lidi, nové cesty a mám vzpomínky, co mi nikdo nevezme..
A jelikož jsem zažila i svůj první pád, tak jsem poznala co je to pád na asfalt..Je tvrdý, bolí, ale pád na hubu je taky pohyb kupředu ne? ;)
Najela jsem asi 5000 kilometrů,což je docela málo, ale v nové sezóně to určitě napravím!
* NEW SEASON 2015 IS HERE *

Spolu žijem v jiným světě!

Je důležité, mít kolem sebe ty správný lidi :))

Otázka nespočívá v tom, proč všichni moji přátelé jsou dementi..Otázka spočívá v tom, proč se cítím komfortně ve skupině duševně nemocných lidí.. ! :D ;)

*BIG UP*

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 21.11.17 v 04:49 10b.

holyhell
holyhell napsal 07.01.17 v 12:32 10b.

PavelP82
PavelP82 napsal 23.10.16 v 11:19 9b.

Moc hezky napsané.Taky ji mám už doma ale zatím se poznáváme Najetých od začátku září 1500 Km jsou jen začátky našeho vztahu

silvinka
silvinka napsal 25.04.16 v 09:58 10b.

kráska přeji hodně šťastných kilometrů

libac22
libac22 napsal 31.08.15 v 20:31 10b.

Krasavice
Bych zapomněl , obě