BMW G 650 GS Sertao (2013)

Vlastník focus1
Vloženo 5.3.2014
Aktualizováno 1.10.2016

BMW G 650 GS Sertao, 2013, zatím jen pár set Km, ale spokojenost veliká, udím co přinesou delší trasy. Po roce a půl najeto 11000Km, pohoda motorka, skvělý nástupce f650gs Dakar.

Motorka koupena od FIRMA:GS moto ADVENTURE (Držovice) - Pohodová domluva

KTM 990 Adventure Dakar: Celkem vysoká na mou postavu.

První dojmy - Cestou necestou na pohodu, o proti Dakaru se mi to zdá ovladatelnější a celkově i pohodlnější na ovládání mimo silnici i na ní, vzhledem počasí zatím jen pár set km, ale jsem ze změnou z Dakarky na Sertao moc spokojen, pár stupňů navíc a bude to víc na pohodu.

Motorku bych doporučil pro - Kdo nechce strávit celou cestu na silnici, ale i mimo.

Doplňky na motorce - Přední Plexi Powerbronze, o 8cm Vyšší než originál, kompletně odstranilo hukot vzduchu ve vyšších rychlostech, Padáky SW motech, Rampa navigace Touratech, Plotna Touratech, 35L kufr SW Motech, Přes zimu jdu měnit výfuky - z originálu na Remus. Po nasazení Remusů, celkem moc hezká změna, nejen ta zvuková, ale motoru se evidentně odlehčilo a jde krásné do záběru hned od malých otáček - něco jiného než s originálními výfuky.

Dobře ovladatelné enduro, pár malých změn oproti BMW Dakar, přední vidlice by mohli být trochu tvrdší, ale dá se s nimi nějaký terén zvládnout - není to přeci motocross. Zatím najeto necelých 1000 km vzhledem k počasí, ale jsem s tím spokojen, mimo silnici je to hezky živé s plným záběrem. Na cestování se jeví jako celkem schopná motorka, pohodlnější ovládání než BMW Dakar, v rychlostech kolem 135 trochu plave - žádná změna oproti Dakaru, (předek stačí nafouknout na 1,9 pascalu a plavání zmizí).

pajdos1
pajdos1 napsal 06.04.21 v 00:19

Ahoj, máš to moc pěkné, pořídil jsem si svoji první moto G650GS s nízkým plexi, hledám něco vyššího, protože mám 185cm a nízký štít mně pere veškerý vzduch přímo do ksichtu. Hledám nějaký úzký vysoký štít, vyšší, než originál prodloužený, ale nižší, než hamatný nevzhledný od Kappy. Tento od Powerbronze se mně hodně zamlouvá, pořád ho angláni vyrábí, tak díky za tip!

Unblock
Unblock napsal 12.03.14 v 12:32 10b.

Jasných deset :) Taky bych chtěl jednou pořídit :D

focus1
focus1 napsal 09.03.14 v 17:18

Je to obuto na Continental Twinduro

šelba.
šelba. napsal 05.03.14 v 19:03

Měl jsem ji vloni půjčenou a hrozně mě to bavilo.
Přes 130 jsem ani nejel jak to fičelo. Spotřeba super.
Gratuluji

Petr_TA
Petr_TA napsal 05.03.14 v 17:18 10b.