BMW G 650 GS Sertao (2012)

Vlastník Karlie
Vloženo 3.9.2012
Aktualizováno 12.11.2019

Super přibližovadlo po městě (spotřeba 3,5 litru jde) :)
Na cesty jen pro otrlé - vibruje, nejede, ale je pohodlnější jak SVčko :D Na kochačku spokojenost, ale dojet se s tim taky někam dá :)

První dojmy - Po létu stráveném na Rocksteru byly první dojmy "moc to nejede, moc to nebrzdí".Ale na jednoválec to i celkem jede, i celkem brzdí :D.

Mám jí zatím pár dní, ale už jsme se stihly projet v Sosnový. Časem se pustíme do nějakého terénku, ale je se co učit, takže tentokrát to vezmu od píky a pořádně...
Motorka to je příjemná a lehounká. Na žádný velký přesuny po dálnici to teda není, ale na naše okresky je výborná.
Vynachválit si nemůžu ABS a vyhřívání rukojetí, člověku pak ani nevadí jezdit celý den v dešti :).

24.9.2012 O víkendu jsme absolvovaly enduroškolu (enduroskola.cz) Všem vřele doporučuju, sice se nemůžu hýbat, ale dalo mi to dost - ostatně, fotky snad mluví za vše - ještě v pátek před víkendem jsem si ani neuměla pořádně stoupnout do stupaček...

Teď - pořád jí mám, pořád jezdí

spike-cz
spike-cz napsal 18.08.18 v 10:10 10b.

Pedl
Pedl napsal 22.12.17 v 12:05 10b.

Dobré fotky, jde ti to

Mann
Mann napsal 24.01.16 v 10:17 10b.

Sertao vnímám jako nejvyladěnější GS 650 pro můj způsob ježdění Tvoje fotky jsou toho jen důkazem a mi pocitově velmi blízké Paráda, opravdu velká paráda Ať se práší od koleček

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 21.01.16 v 09:06 10b.

Prďátský,hodně štěstí.10b.

context
context napsal 23.12.15 v 11:05 10b.

pěkná motorka jak vidím tak se toho nebojíš přeji hodně najetých km jak v sedle tak ve stupačkách a hlavně bez nehod