BMW G 650 GS Sertao (2013)

Vlastník Archer785
Vloženo 16.12.2015
Aktualizováno 27.4.2020

Přecházel jsem z čínské 125ky a chtěl jsem už pořádný stroj - nechtěl jsem to kupovat v ČR a BMW byla jasná volba.

BMW G 650 GS: Toto sertao se objevilo novější a za lepší cenu než GS a taky má hezčí barvy

První dojmy - První dojmy úžasné, motorka byla větší než se zdála na fotkách a hned při prvním krátkém projetí mě uchvátila, ovládání příjemné, nástup výkonu krásně pozvolný a pěkný akorát hlasitý zvuk.

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv kdo má rád relativně klidnou, neuřvanou jízdu.

Doplňky na motorce - Kufr Kappa - momentálně bez plotny

BMW je prostě značka s velkým Z. Vždycky mě nějak táhly cestovní endura a když máme vedle Německo, tak proč si nekoupit jedno od nich.
Na motorce jsem jel zatím jen dvakrát a krátce, ale už za tu krátkou dobu mě uchvátila řízením, který rychle pochytí i "žačátečník" po 5 letech na 125ce.
Určitě to teď bude znamenat další cesty - ne jen kolem města nebo lehce po okolí - těším se na to.
Co se úprav týče tak neplánuju nic velkýho, motorka je skoro nová a líbí se mi tak jak je - akorát si budu muset pořídit nosič na kufr a nový brzdový destičky.

HeziL
HeziL napsal 26.11.17 v 19:42 10b.

Pěkný stroj,můžeme někdy vyrazit společně

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.07.17 v 00:36 10b.

focus1
focus1 napsal 16.02.16 v 19:46 10b.

Super volba, mám to už 3 roky a je prostě super, před tím sem měl rok G1200GS Adventure - moc těžká, a 10 let Dakaru, ale tohle je super hračka. At Ti slouží co nejlíp.

mira79
mira79 napsal 23.12.15 v 17:47 10b.

pěknej jéžíšekpokud jsi to dovezl teda dnes a zítra pujde pod strom v obýváku

Myschan
Myschan napsal 23.12.15 v 16:15 10b.

Ať slouží