BMW F 650 GS (2001)

Vlastník Lucinka87
Vloženo 16.2.2014
Aktualizováno 29.11.2014

Našla si mě sama, takže věřím, že spolu zažijeme jen to dobré.

Motorka koupena od VojtechPolicky (Třebíč) - naprostá spokojenost :-) do Třebíče to je od nás kus cesty, takže mi poslal plno fotografií vč. detailů, nic neskrýval a odpovídal trpělivě na otázky, takže na místě jsme ji už jen projeli, vyřídili vše potřebné a odvezli jsme si ji domů :-)

BMW F 650 CS: přeci jen GS je GS :-)

První dojmy - První dojmy zatím nejsou žádné, protože jsem si ji přivezla den před Silvestrem. Zatím si jí ošahávám jen v garáži a mám z ní obrovskou radost. Je to moje první motorka a plánů, kam se pojede, je víc než dost, tak doufám, že mě holka nezradí a užijeme si to spolu :-) edit. červen 2014 Něco málo už spolu máme najeto a jsem velice převelice spokojená. Oproti té hrůze, co měli v autoškole, tahle kráska jde pěkně za plynem a navíc s ní nemám takový ten divný pocit, že motorka ovládá mě, ale já ovládám jí. Samozřejmě jako začátečník mám v úplném ovládání motorky ještě rezervy, ale snad chápete jak to myslím. :-DD

Doplňky na motorce - Má snad všechno co jsem požadovala - ABS, vysoké turistické plexi, vyhřívané rukojeti, blástry (+ zvýšení), padáky Bartus, všechny 3 kufry i tankvak.
Jediné co jsem si dopořídila byla nižší sedačka a taky snížený tlumič.

Vybrat pro mě motorku byl krapet nadlidský výkon, protože to co se mi líbilo bylo většinou hrozně velké, takže jsme s přítelem hledali, hledali a hledali, až jsme konečně našli.
Je tedy fakt, že nejdříve přicházel v úvahu BMW F 650 CS Scarver, ale nakonec GS vyhrálo a jsem za to ráda
Typ motorky už byl jasný, takže pak přišla ta méně příjemná část - procházení inzerátů. Po pár měsících jsem už byla krapet zoufalá, že tu svojí prostě nenajdu. Kritéria jsem totiž měla hodně přísná. Už to vypadalo, že z nároků slevím a kývnu na jedno žluté GS z Německa, jenže to bylo hned druhý den po zveřejnění inzerátu pryč. Nechala jsem to chvíli koňovi a najednou zpráva s nabídkou, která nešla odmítnout.
Osobní zkušenosti zatím nemám žádné, ale už se pečlivě připravují plány různých výletů. Sedačka vyměněná za sníženou - jsem holt prcek , abych lépe dosáhla na zem, takže už jen zařídit pojistku, vyzvednout značky a směle do toho

edit. květen 2014
Zkušenosti už pomalu, ale jistě sbírám a musím říct, že jsem čím dál tím víc nadšená, líp jsem si vybrat nemohla
Už jsem si vyslechla i nějaké ty řeči o traktoru, vrglavé koze či dětském odrážedlu (kvůli mému snížení), ale já jí nedám, je moje! A upřímně, moc si nedokážu představit, že bych měla nějakou jinou.

Schonfeld
Schonfeld napsal 03.06.15 v 13:06 9b.

Když se ti jezdí dobře na koze, tak jezdi na koze a ti co chtějí jezdit na oslovi, ať si trhnou nohou. :D Takže přeji pohodu a spoustu kilometrů!

bikerkahelča
bikerkahelča napsal 06.04.15 v 19:58

Taky jsem si ji letos pořídila a stejně jako ty si vyslechla kde co Ale doufám, že budu spokojena. Tobě přeji další hromadu šťastně najetých km.

Wildaja
Wildaja napsal 29.11.14 v 16:56 10b.

Sbírej zkušenosti dál a dál , hloupé řeči i lidi tě nemůžou zastavit . Moto je úžasná a zažiješ na ní zážitků víc, než mnozí za celý život a o to nám přece jde . Tak vždy šťastnou cestu i návraty domů .

Milan1963
Milan1963 napsal 05.09.14 v 09:15 10b.

Sama už víš, že jsi koupila dobře. Přeju další spokojené kilometry po cestách i necestách.

Mann
Mann napsal 26.07.14 v 10:03 10b.

První foto v plné polní dává tušit, že F 650 je v těch nejlepších rukou