Kawasaki ER 6F (2006)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

Drmlis
Drmlis napsal 01.03.12 v 13:23

ahoj koukal jsem že máš kufr na motorce, nemáš stím nějakou zkušenost? já mám v plánu pořídit též nějakej kufr spíše boční, díky za odpovědě, jinak at to krásně jezdí.

Oswald
Oswald napsal 11.03.08 v 17:45

Ad - jak si na to srovnas zadek
Merim 184 a mala mi ani nahodou neprijde, plus Kawa nabizi i vyssi sedlo. Velmi pohodlna jezdecka pozice.

ad - pruznost motoru
mno me prisla dobra, zadny vykonovy propady jsem nikdy nepocitil po celou dobu az do cca 9-10k otacek, samozrejme kolem 7k to zadne vic fofrovat, ale to asi vetsina stroju

ad - mezni situace
moto neni stavena na okruh (od a-z); nicmene do bezneho provozu, mesta a na ceske silnice naprosto idealni
procestoval jsem s ni Pyreneje, Alpy atp. vzdy naprosto predvidatelne reakce na 2valec teto kategorie(podvozek, brzdy, elasticita), nemam zadne zkusenosti v jizde ve dvou na tomto stroji

ad - dosazena maximalka
215 dal se ji moc nechtelo (98benal)

ad - ochrana pred vetrem
kdyz fouka je to na ni sakra znat, protoze je lehka - parkrat jsem myslel, ze lezim, ale nakonec jsem to vzdy ustal... jinak plexi je OK, je mozne se za nej schovat, na druhou stranu se to zase neda vydrzet moc dlouho (FJR to neni)

VELMI spokojeny majitel

Btw.: Kdo ma zajem, hodlam ji prodat - viz inzerce... duvod zmena cile (hledam moto na okruhy)

Marex
Marex napsal 24.02.08 v 14:19

Pěkná!
Hlavně že je to twin. Nemůžu soudit podle sebe, ale můj kámoš má 185cm (jsko já) a byla mu malá. Co na to majitel?
Je to tak?

rychlýdědek
rychlýdědek napsal 20.02.08 v 12:38

Zdravím bando.Tu se toho teda člověk o dané motorce fakt dočte!Copak se opravdu nenajde nikdo,kdo tuhle mašinu má anebo s ní má nějaké zkušenosti,kdo by byl schopen vypotit aspoň pár souvislých vět třeba o pružnosti motoru,jízdních vlastnostech v různých situacích,tachometrovou dosaženou maximálku,ochranu před větrem,srovnání s jinou celokapotou atd.Komentář "je fajn.Určitě se na ní musí skvěle jezdit"je opravdu úžasně přínosný. Nebo jsem snad tuto rubriku špatně pochopil?

BETTER
BETTER napsal 26.08.07 v 19:29

je fajn. Určitě se na ní musí skvěle jezdit.

smazany36669
smazany36669 napsal 31.12.06 v 13:09

Jednoducho krása.Mám to samé v čiernom.Čo ten držák a ako sa to chová?

napsal 18.09.06 v 16:06

Zdravím, pane kolego. Inu je vidět dobrý vkus. Tak ať to frčí.

fallen
fallen napsal 13.09.06 v 19:48

cau, tohle je uzasna krasavice a mslim ze moje nastavajici, dali buh..<br />
Jediny co me trapi kdyz jsem ji videl ve fofru na zivo je, jestli vyssim postavam nebude mala?<br />
Jak je na tom co se tyka tohohle ohledu? Diky moc.

smazany14534
smazany14534 napsal 13.09.06 v 19:41

totu motorku vidim poprve a je pekna

napsal 13.09.06 v 19:17

kmx-125-FMX-650
kmx-125-FMX-650 napsal 13.09.06 v 17:47

krasná

napsal 13.09.06 v 17:17

Zdravím, máš jí moc pěknou Chtěl bych se jenom zeptat na tu bundu přehozenou přes ten kufr, ta se mi taky moc líbí... Prosím tě za kolik jsi jí pořídil??? díky moc jirka