Yamaha DT 80 (1986)

Vlastník Jenda4401
Vloženo 23.1.2014
Aktualizováno 23.1.2014

Tak tento motocykl jsem chtel vzdycky , kdyz jsem se k nemu konecne dostal tak byl v dezolatnim stavu ,koupil jsem spis vrak

První dojmy - velikost , sila na to ze je to 80 a kratoucke kvalty,vse co se hodi do terenu pro zacinajici , je to lehoucky a snadno ovladatelny , jednoduchost ... kdyz jsem zacal shanet dily tak jsem myslel ze budu toho potrebovat rozhodne mene ale slo to , udelal jsem komplet renovaci a tak trosku prestavbu

Motorku bych doporučil pro - rekl bych ze pro zacinajici motorkare ,nebo pro nenarocne

Doplňky na motorce -

tento stroj je velice levna zalezitost co se tyce pojistky spotreby a servisu .motor perfektne vykonny , prevodovka ma kratke kvalty coz je dobre v terenu s malym obsahem , brzdy jsou tak 70% co jsem si predstavoval ,mohl byt kotouc i vzadu ale proc ne jednoduch buben , ovlada se perfektne ,se spolujezdcem neodoporucuji je to pak bez vykonu a spatne se ovlada ,ulozny prostor asi zadni nosic ktery je tak akorat na motorovou pilu ci kufr ,spotreba je velice nizka kdyz clovek jezdi jako clovek , poruchy zatim nemam , rekl bych ze motocykl kvuli kratkym kvaltum se hodi jak do terenu tak do mesta ale na delsi trasu nedoporucuji je to mrhani casem

p.epanica
p.epanica napsal 19.03.14 v 20:34 10b.

Fajna strojovna ...