Kawasaki VN 900 Custom (2011)

Vlastník arteP
Vloženo 17.1.2014
Aktualizováno 17.1.2014

Krásný Custom, v netradiční matné barvé působí robustním ale vyváženým a moderním dojmem.

Motorka koupena od Kanada

První dojmy - Vulcan hned při prvním osedláním na mě působil jako mohutnější mašina z které dosahnu jak na zem tak i na řidítka:) Naštěstí se nechá zkrotit a krásně dělá to co od něj zrovna chci:) Naprosto mi vyhovuje jak na ostřejší jízdu , tak i na poklidné toulky přírodou... kdy oba vrníme blahem.

Miluji Customy, jsou to krásné stroje s dlouhou vydlicí a velkým uzkým kolem. To ale vyžaduje trošku lepší stavy cest bez děr:) Vulcan působí moderním dojmem a tak nějak sportovnějším a mohutným výrazem což mi vyhovuje. Nejsem příznivcem třásní, kačeních blatníků a dalších retro doplňků:) Chci na něm udělat pár malých úprav jako výměna krytů na motorových hlavách za červené a sehnat matné podpěry brašen (které se mi vůbec nedaří sehnat).
Ovladatelnost je až překvapivě snadná což v pražském provozu oceňuji. Stejně jako výkon motoru kdy dokáže při přidání plynu pěkně vystřelit. Oceňuji možnost méně řadit a motor dokáže plynuje jet i v nižších otáčkách a do kopců, což mi už u předešlé Hondy chybělo.

LSbiker
LSbiker napsal 21.10.17 v 23:05 10b.

Tak to je mazec

12012
12012 napsal 22.03.17 v 16:55 10b.

hezká, tak hlavně opatrně

ssmart
ssmart napsal 08.11.14 v 11:23

pěkný kousek

Brusíno
Brusíno napsal 20.08.14 v 09:35

Matná vypadá dobře Na živo jsem jí teda ještě neviděl, v žádném showroomu ani bazaru jí teď nemaj.

Fogy65
Fogy65 napsal 01.05.14 v 11:21

Nádherný stroj , tak hodně úžasných km přeji