Yamaha XV 535 Virago (1999)

Vlastník Ogrozd
Vloženo 9.1.2014
Aktualizováno 10.1.2014

Prostě srdeční záležitost a láska na první pohled

První dojmy - Výška sedla je jak dělaná pro nás prcky, ale chce to baštit víc špenátu, je poměrně těžší na manipulaci v omezeném prostoru a nečekaně živá.

Motorku bych doporučil pro - Ideální pro ty, co si jízdu chtějí užít a ne lámat rychlostní rekordy.

Doplňky na motorce - Kožené brašny, třásně na rukojetích.

S motorkou mám něco najeto jako baťoh, něco málo i jako řidič.

Z pozice batůžku je velmi pohodlná a jak dělaná na dlouhé kochací výlety.

Z pozice řidiče velmi kladně hodnotím nízký posed, i když nejsem žádný dlouhán, krásně došlápnu na zem. Přijde mi dost stabilní, a to i na mokrém povrchu. Je to poměrně mohutná mašina (zohledňuju svých 160 cm a 55 kg), takže manipulace s ní je občas náročná a slušná fyzička je rozhodně výhodou.

Nečekala jsem, že bude až tak živá. Stačí maličko zatáhnout za plyn a vyrazí rychle dopředu. Vidím ji spíš jako ideálku na pomalejší vychutnávací jízdy 80-100 km/h, ale pěkně frčí i po dálnici. Dojezd má cca 200 km, což je potřeba si vzhledem k absenci ukazatele stavu nádrže (aspoň na té mojí) pohlídat.

Vezete-li batůžka "klasických" rozměrů, není to ani poznat, příliš čouhající spolujezdec s nohama u řidičových ramen jízdu značně ztěžuje, hlavně v zatáčkách

Určitě bych snesla nějakou lehčí motorku, ale stačí pravidelně jezdit a dostat Virago do ruky a odměna v podobě pohodové jízdy je zaručená. Doporučuju pro klidný povahy a rozvážný jezdce

Rumenique
Rumenique napsal 13.01.14 v 19:17 10b.

Krasavice slunce v duši, vítr ve vlasech a krásný počasí...

Boža
Boža napsal 11.01.14 v 13:14 10b.

Pohodový chopper za 10 bodů

Ogrozd
Ogrozd napsal 10.01.14 v 10:42

díky všem tak ať nám to v té blížící se sezoně jezdí jak po másle

jikov
jikov napsal 10.01.14 v 09:44 10b.

Krásný stroj,ať ti dělá jen radost.

žižala.
žižala. napsal 10.01.14 v 09:07 10b.

Supr stroj.