Yamaha XTZ 660 Tenere (1991)

Vlastník blazovotenere
Vloženo 27.12.2013
Aktualizováno 5.1.2014

Ve skvělé kondici bez neodborných zásahů

Honda NX 650 Dominator: Nedoporučil mi jí kamarád

První dojmy - Supr, z motorkou jsem se zžil cca po 5 kilometrech bohužel dyž jsem jí z Moravy přivezl domů cca po 50 kilometrech mi pravděpodobně odešla cívka, aspoň mám čas na pořádnou udržbu při čekání na PPL až mi přivezou novou. (2.1.2013) Tak dnes přivezli cívku, motorka sice dává jiskru ale ta je tak zanedbatelně malá že prostě nezapálí, pro to je vše znovu proměřováno a je zjištěn vadný tranzistor (d2141 NPN) na CDI. Tranzistor jsem tedy objenal (100,-) a čekám opět na PPL.

Motorku bych doporučil pro - Tak jestli chcete něco na řádění po dálnici tak moc nedoporučuji, ne že by Tenerko nejelo ale je to s nim nuda, ale jak se dostanete na silnice nižších tříd to už je jiná.

Doplňky na motorce - Tak zatím jsem namontoval zástěrku jak je tlumič aby na něj nelítal bordel od zadního kola a koženou kapsu na nářadí kterou jsem umístil vlevo vzadu hned za kastlík z nářadím.

1. Rozhodně vzhled
2.Kamarád na xtčku procestoval prakticky celou Asii a Tenerko se zas tak moc neliší takže to jistě bude stejně spolehlivej dříč.

IgniHellfire
IgniHellfire napsal 02.01.14 v 22:03 10b.

Velký gratulace Láďo, fakt pěkná mašina.

Petr_TA
Petr_TA napsal 28.12.13 v 12:41 10b.

Poctivý endurko
10b

ottas
ottas napsal 27.12.13 v 18:41

Poctivý enduro. 10b

justyn
justyn napsal 27.12.13 v 18:33 10b.

Super Na vesnický cesty kde je samá záplata a diry ideální Ty rychlejší tahy jsou horší.Moc,moc štastných km v sedle A jasných 10b