Honda XL 1000V Varadero (2007)

Vlastník DavidŠlechta
Vloženo 17.12.2013
Aktualizováno 23.4.2017

Pohodlný, robusní cesťáček na příjemné kochačky po kraji.

BMW R 1200 GS Adventure: cena

První dojmy - Jede moc pěkně, je fakt že na 90jsem to rozjel jen na kousku. Jinak jak na pionýru 65km ,ale kupodivu i když má o 60kg více jak Transalp ovladatelnost je daleko lepší. Dokonce i na místě. Posez mi také vyhovuje lépe. V prostoru kolen je nádrž asi o něco užší. Rozdíl je také při zatáčení, řidítka jakoby se samy vrací do přímého směru. To u Alpa jsem necítil. Ale jsem opravdu spokojen a i dušička se ukojila neboť má co se jí vždy líbilo. Prosťe něco na stará kolena.

Motorku bych doporučil pro - Není na hraní ale na ježdění s chladnou hlavou. Tak asi pro kliďáky a pohodáře.

Doplňky na motorce - Padací rám, vyhřívané rukojeti, sada kufrů

Průměrná spotřeba - 4.66643 l/100km

Stroj jsem si vybral jako srdeční záležitost.
I když je stroj o něco těžsí nádherně se ovládá, dokonce i na místě.
Ostatní odzkoušeno nemám k ohledu na pokročilé datum v kalendáři. (17.12.2013)

Tančouz
Tančouz napsal 09.04.15 v 00:30

Móóóc pěkný a hodně kiláků na pohodu .

Turbíš
Turbíš napsal 26.11.14 v 10:44 10b.

Fakt nádherná. Super barevná kombinace a doplňková výbava. Přeji mnoho příjemných kilometrů a zážitků (s touhle mašinou to snad ani jinak nejde).

megabajt
megabajt napsal 14.09.14 v 20:06 10b.

Úplně jak když mi mluvíš z duše mám varana sice jen chvíli ale mám úplně stejné poznatky jako ty taky jsem na něho přecházel z Alpa a přesto že je Alp lehčí my připadalo že je hůř ovladatelný než varan.Přeji moho šťastných kilometrů a dávám
10b

sommer
sommer napsal 20.01.14 v 21:44

Moc pěkný kousek taky ho mám a jízda na něm je pokaždé zážitek přejji hodně zážiků v sedle varana 10b

LiborL.
LiborL. napsal 20.01.14 v 12:49 10b.

Moc hezký a dobrá volba, za 10b.