Jawa 650 Classic (2006)

Vlastník ghrohe
Vloženo 23.11.2013
Aktualizováno 14.1.2015

Stroj srdcem i duší,pro kterou mám velkou slabost a prostě musela být u mně v garáži.

První dojmy - Dojmy nejdou popsat-prostě jsem ji chtěl a na řeči jiných jsem nedal.Velmi dobrá ovladatelnost,ukrytá síla a především nádherná.Takže na cestování bude jedna báseň

Motorku bych doporučil pro - pro blázny jako jsem já

Doplňky na motorce - zásuvka 12V.,opěrka,nosič boční kufry,plexi,kryt chladice,ukazatel zařazené rychlosti,teploměr vody v chladiči, kryt výfuku

Motku jsem pořídil jako 3 majitel, až na podzim a proto mnoho popisovat ani nejde.Jen z mála co jsem najel jsem ohromen tahem kopec nekopec a perfektní ovladatelností.Vše ukáže příští sezona pro kterou si ji poupravím dle svých představ.(už jsem začal tvořit)
Opěrku-abych nestratil baťúžkářku někde za s sebou
Nosiček-na cestování,které plánuji
Zásuvka 12V a určitě ji jiné věci,které postupem času ukáže potřebný provoz.
Opět přidal nějaké ty pro potěchu věci na svého mazlíka a to teploměr vody chladiče,ukazatel zařazené rychlosti a POZOR,což je bomba..kryt chladiče
(jak říká kamarád-ten chladič z 1000 MB je děs)
další úprava v podobě krytu výfuku-což znamená konec opáleným botů a moto kalhot a spálenin na výfuku,takže co dodat,zas ji to víc sluší.
trošku jsem vylepšil (změnil) sedák spolujezdce z dúvodu jeho tvrdosti,aby se baťúžku pohodlněj sedělo-(rozšířil a jiná náplň)viz.foto--púvodní-ponovu--

Představuji další doplněk k mé Jawce,který jsem si poupravil dle svých představ a to Pav 40 včetně tažného zařízení

Uň
napsal 06.06.16 v 21:59

Pěkná souprava

Wildaja
Wildaja napsal 19.07.15 v 22:17

Wildaja
Wildaja napsal 19.07.15 v 22:17 10b.

Vypadá opravdu moc pěkně a podle popisu se tahle moto neztratí ani v jednadvacátém století . Přeji spousty kilásků bez nehod a zážitků, které nikde jinde než z moto neuvidíte . Šťastnou cestu vždy .

javecka
javecka napsal 22.02.15 v 16:52 10b.

Paráda,už se těším na první výjezd.Olin

context
context napsal 24.01.15 v 14:36 10b.

dobrá práce tak ať ti slouží