Cagiva Canyon 600 (1996)

Vlastník Nirvana
Vloženo 11.10.2013
Aktualizováno 5.12.2013

Cagiva Canyon 600 - super lehky strojecek na litani po ceskych tankodromech vhodna i na zacatek.

První dojmy - Je to klasika jednovalec. Zadna divocina, prima motorka na jezdeni kolem komina. Nezaludna, lehka, mala spotreba. Mozna by to chtelo lepsi sedlo. Po celem dni na motorce uz jsem nevedel jek si sednout :-) na druhou stranu... kdo a jak casto ba tom bude drepet cely den...

Motorku bych doporučil pro - Canyon je super strojecek na ves, nejake to cestovani a pro zacatecnika. Jo a ve meste parada!!!

Doplňky na motorce - Kufr Givi

Motorku jsem poridil po nekolika letech a chtel jsem neco levneho na "rozjezdeni".

Canyon mi splnil presne to, co jsem chtel. Hodna, nezaludna, snadna udrzba, atd. Mozna jsem trochu rozmazlenej, ale trochu mi vadi vibrace pri nizkych otackach. Ze zacatku jsem se trochu zdrzoval v zatackach, ale jen par dni. Pak jsem na to prisel a ostre zatacky si fakt uzivam. Ze zavad, pokud se to da brat za zavady jsem resil to, ze mi jela jen na sytic a spatne startovala. Po ruznych radach jsem jen dotahl sroubovakem prirubu. Potom jsem zjistil, ze nedobiji. vycistily se konektory, preventivne vsechny a opet OK. Vymenil jsem olej, filtr, zetez. Motorku jsem koupil za par korun a za par korun ji taky prodavam. Mam trochu vice cestovni ambice. No a pokud se neproda, tak si ji necham na chalupe.

Canyon je prodany...