KTM LC8 950 Adventure (2005)

Vlastník Driver-toys
Vloženo 10.10.2013
Aktualizováno 13.9.2016

Vloženo: 18.05.2014, Uskutečněno: 17.05.2014, Zhlédnuto: 25x

Po výměně vadného "O" kroužku ve spojkovém (dolním) válečku jsem již v něho nějak ztratil důvěru a pořídil jiný. Nabízí se OBERON, ale i tenhle "vytuněný" díl je z hliníku. Sice lehký, ale snadno se může vydřít a i když je údajně doživotní, znám majitele, který i na OBERON nepěje zrovna ódy..
Naštěstí existují zlaté české ručičky a na světě je nerezový se dvěma silikonovými "O" kroužky. Cena ještě levnější než OBERON a tak jsem váhal jen chviličku (přece jen je to drahá věc). Montáž proběhla v pohodě, takže pokud se ještě něco vys**e, tak to bude nahoře u páčky.
Při té příložisti jsem ještě zvětšil plochu na bočním stojánku. Dostal jsem ho na svou bejvalku (TDM) od kolegy, ale na ní nešel přidělat, bo jsem ho měl jinak upravený. Na Kačku se musel trochu upravit, ale už se nebojím že by mi spadla na měkčím podkladu. Samosebou destičku z duralu vozím nadále .

6.6.2014
Stále jsem měl problémy s hladkým zařazením neutrálu a tak jsem pořídil za nemalý peníz opravnou sadu do spojky na řidítkách. Nalil jsem dovnitř hydraulický olej s trochou motorového, aby byl trochu hustčí.
Sice nejde úplně lehce neutrál najít (třeba jako u bývalé TDM), ale zlepšení určitě nastalo - když nenajdu z jedničky, překlapnu na dvojku a pak spadne na neutrál. Stalo se to jen vyjímečně..

Driver-toys (1) napsal 20.05.2014 v 19:43

Ty srando

Tuareg-Tengai (1) napsal 19.05.2014 v 21:30

supr taky šikula

• Ukrajina, červen 2017

Měl jsem možnost zúčastnit se výpravy na Ukrajinu od projektu Motoškola přijďte se projet . Sice jsme převážně jezdili na lehkých motorkách, ale všech od značky KTM :-DD . Anička (instruktorka) měla Freeride 250 ve

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.06.2017
    Uskutečněno: 17.06.2017
  • Chlupaté gumy

Dnes jsem odzkoušel nové obutí - nikdy jsem na motorce neměl vyloženě krosové gumy. Přední mě zbyla ze sady S12, ale protože jsem měl tenkrát na předku pro mne nesmrtelnou XT 640 Army, zůstala mi doma. Dozadu mě dovezl k

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.10.2016
    Uskutečněno: 09.10.2016
  • Boty

Při jednom přejezdu brodem jsem si šlápnul abych nespadl a i když to nikdy neudělaly, boty mě napustily dovnitř dost vody. Vrchem jít nemohla, tolik vody tam nebylo.. Nevěnoval jsem tomu moc pozornost, ale mokré stopy co

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.10.2016