Suzuki GSF 600 Bandit (1996)

Vlastník powerline
Vloženo 9.10.2013
Aktualizováno 9.10.2013

Je červená, je moje a je to bandaska, kterou většina zná. Jezdí a na svůj věk bych řekl až moc dobře.

Yamaha FZS 600 Fazer: sehnal jsem za super prachy bandasku
Honda CB 600S Hornet: to samé jak Fazer a přišel mi takovej malej

První dojmy - První dojem byl ten, že červenou jsem nechtěl, ale jak jsem ji viděl naleštěnou na sluníčku, tak jsme si padli do oka. Obhlídka potvrdila seriový vzhled a lehký pád. (drobné oděrky). Pak škytla, joo čtyřvál, pěkně vrčí, cvak jedna a i přez snahu netahat za heft a v klidu vyjet, se holka rozletěla jak tryskáč. Jo přesednutí ze skůtru. Převodovka řadí nahoru i dolů, brzdí to svítí to, tedy už jen plácnutí s majitelem, podpis, penízky a jede se domů.

Motorku bych doporučil pro - ...v podstatě pro kohokoliv, je to taková hodná motka, která umí i zatopit, ...prostě jak se říká, záleží na vkusu každého soudruha :-)

K jedné stopě jsem se dostal přez pařeza, pincka, stadiona, pár jízdám na dvěapůle JAWĚ pak dlouho nic. No pak přišel skůtr 50 na jízdu do práce a tady to začlo. Člověka to táhne víc a víc. Padesátka moc nejede, tak přišel jinej skotík a to dvoustovka, která sice jede, málo žere, má pěknej kufr, člověk je tam pěkně schovanej. Nojo no jenže pak stavba domu, nějaké závady skůtr v polorozloženém stavu, nedostatek času na zprovoznění a přišlo něco, čemu si říká svrbění zadku, rukou. Kolega z práce takhle jednou povídá, kamarád levně prodává bandita, hmmm co je levně???, ...no ty wole to není špatná cena, nojo barák peníze žere po desetitisících, stotisících, říkám si oprav skůtr a neotravuj,, když tu přišla jednoho dne sms se slevou. No prostě výzva a jelo se pro ní.
Co napsat k motorce, kterou tu popisovali desítky jinejch majitelů, aby to bylo něco jiného nového. Sám nevím. V podstatě jsem začátečník. Pár postřehů laickejch přece jenom mám. Je to jenom 600stovka, kroutí se tomu rám atd. Nekupoval jsem supersporta, to že to je 600 stovka vím taky je to v techničáku a i vyraženo na motoru. Výkon 58 KW si myslím je dostačující. Komu toto nestačí musí víc číst než si nějakou motku koupí, aby pak nebyl překvapenej, že to jen 58 kW. Motor si myslím, že je úžasnej. Prostě sytič, cvrk, už to vrčí, cvak jedna a už to fičí. Ejhle rychlosti padají jak po másle a máme tam kilčo na tacháku, budík vedle ukazuje 5000 otáček, prej je to oblast vibrací. Nevím asi jsem mrtvej na spodek, nějak zvlášt to necejtím. Nojo no, ale co dál, to jsme v půlce otáčkoměru. Jednoduchým testem člověk dojde k závěru, že do 6000 tisíc to jede dobře a pak jak prase . Lítat jak prase nestačí (jinak jezdím pohodově), člověk musí i zatáčet a hlavně brzdit. Tak tedy zatáčí to na obě strany a řekl bych že dost dobře. K brzdám můžu říct, že zřejmě díky pancéřkám se dají krásně jedním prstem dávkovat a k zastavení jsou tudíž dostatečné. Vzhledem ke klasické koncepci je to pořízek, ale člověk si ji tak nějak rychle osahá a už mi to nijak nepřijde. Měřím 187 cm a sedí, řídí se mi dobře. Celkem brzo jsem najel 1500 km a směle můžu prohlásit, že kdyby nebylo práce na baráku jak na kostele a člověk nemusel chodit vydělávat, tak slejzám jen u benzínky při tankování, jak mě to chytlo. Moto je relativně pohodlně na toulání krajinou, jízdě kamkoliv po přidaní bagáže. Spotřeba je mezi 5 - 7 litry dle pravého zápěstí, cisterna pojme 19 litrů. Jen co mi chybí je úložný prostor. Toto musím pořešit kufrem dozadu. Jinak si na nic nestěžuju, opravovat jsem nemusel. Pod sedlo se lékarna, vesta i zámek vejde, ale kufr skůtru to není, chjoo.

Čadil
Čadil napsal 08.09.18 v 21:28 10b.

pěkná a hezky napsané

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 14.10.13 v 19:26

Pěkná polotučná bandaska...A ty vibrace zaregistruješ,neboj .Já je začal vnímat taky až později...
At slouží,krasavice...

Random
Random napsal 14.10.13 v 18:50

Moc pěkná bandaska Zajímavé počtení

sidar
sidar napsal 09.10.13 v 21:59 10b.

dobrá volba Tak ať dělá jen radost