BMW F 800 S (2006)

Vlastník MacaER5
Vloženo 24.9.2013
Aktualizováno 24.9.2013

BMW F800S je motocykl s velkým charisma. Nenechá vás klidný, stejně jako nenechá klidným vaše okolí, protože působí trošku jako provokatér

Motorka koupena od FIRMA:Auto Dukla - Honda Pardubice (Pard

Kawasaki Z 1000: důvod neuveden

První dojmy - Koupená v březnu. První kilometry v sedle mi dávají jasně najevo, s kým mám tu čest. Cestovně-sportovní motocykl ihned ukázal, že mu bude mnohem více sedět sportovní jízda, než dlouhé cestování ve dvou. Zatím jsem najel 11000 km a maximální spokojenost.

Když budete motor dostatečně točit, uspokojí vás pořádnou dávkou výkonu, který se nachází mezi 5 až 7 tis. ot./min. Právě v tomto pásmu vám motor ukáže, co v sobě má, dále výkon spíše klesal. Ve spodním pásmu se doporučuji držet nad 2,5tis. ot/min, ale ani nižší otáčky s motorem nezaškubou a chod je plynulý.
Jízda se spolujezdcem se dá také zvládnout, nalítáno přes dovolenou 2000 km a v pohodě.
výrobce slibuje při průměrné jízdě rychlostí 90 Km/hod spotřebu 3,5 litrů / 100 Km, čemuž lze uvěřit, já se nedostal pod 4,5

Mario81
Mario81 napsal 14.09.14 v 22:30

Máš to za 10b.Majorčík

BorisVTR
BorisVTR napsal 25.10.13 v 02:01

Moc pěkne F800S.Jak pišeš od 5000 do 7000 ot. to fakt pěkne taha.Tam je takove nakopnuti forsaž.Je to hodne zabavny Bike.Preju hodne pohodovych km a davam 10b.