PROFIL MOTORKY

Ducati Streetfighter 848/s (2013)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník donoro
Vloženo 26.8.2013
Aktualizováno 24.4.2014
Zobrazeno 2 715x
HODNOCENÍ PROFILU OD 10 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


No comment, sen se stal realitou

Motorka koupena od Ducati Praha - Super

První dojmy - od A do Z bomba, žiju si svuj motorkářský sen

Motorku bych doporučil pro - Pro člověka který má rád jednoduše to nejlepší :-)

Doplňky na motorce - Třásně,podsvícení podvozku,boxerka na řidítkách,potítko na nádobkách,tangáče přes spz... Né, nic nechám ji netknutou tak jak je od přírody.

Recenze

Moje moto začátky se datují od 13 let, to jsem od fotra dostal první neKolo, Jawu 555 Pařeza, kterou jsem si neskutečně přál( viděl jsem ji v Národním Technickém Muzeu a kdyby mě někdo pozoroval jak jsem každý den chodil po vyučování do NTM a stál hodiny u 555 tak by si snad myslel že jsem kluk autista). Vždycky když jsem jí nakopnul a na hlavu si nasadil parašutystický blembák, do očí se mi vlila závodnická krev a případal jsem si jako Květoslav Mašita za dob svazarmu... dobře, ale na pinďouru tady začínal asi úplně každý předrevolučňák...

První strojovna byla krásná zlatá Honda hornet cbf 600 f ABS, kterou jsem koupil jako zabavený leasing po klučinovi, který si k dnešnímu dni asi ani tramvajenku na splátky koupit nemůže( v registru bude svítít jako top kůň, bílej vraník). Nicméně, díky, že tyto koníci jsou protože jsem zakoupil nepříhlášenou motorku(nový model 2008) na čistopisu... což jsem zúročil při následném prdoji v cca 12tkm, že jsem byl jediný majitel. Hornet byl krásnej uhlazenej naháč s příjemným zátahem a moderním lookem, prostě sršeň je legendární motocykl z řad šestikilek japonců. Moto jsem udstíval do doby, než jsem se pobláznil do R6R, pro kterou jsem cbefu prodal a musel osedlat tu krásnou závodní Japonku... Tvrdá,vostrá,točivá,rychlá to přesně je R6R( škoda, jen že od roku 2006, dnes již 7 let na trhu motocykl nedoznal žádné omlazovací kůry/nového modelu) Po zhruba roce a půl jsem pochopil že zmrzlina není nic pro mě, ležet schovanej za plegem a letět 280 po dálnici to mě fakt nebralo... tak v září roku 2010 šla z domu a následoval tři roky moto půstu, který stál za to protože teď mám to co mám :_)

V březnu 2013 jsem se pobláznil díky mému nej kámošovi do italské cigošky a pouliční bojovnice zároveň. Ducati 848 street fighter byla jasná volba. Motorku jsem zakoupil jako novou u Ducati Praha, kde jsem mimořádně spokojen s komplexním přístupem prodej/servis... holt profíci se poznají První sex jsme měli ale až v dubnu, pomalu jsem jí vosahal, natočil pěkně teda škytala, pana jedna nesmělá!!! Už od prvního všeho jsem pochopil že je opravdu realita to co mi říkali upřímní motorkáři vždycky když jsem někde na "rejži" zastavil... jo kámo, DUCATI to je prostě jiná liga, liga dokonalsti( já si jen potichu potahal koutkem a zavzdichal, no doufám, že jednou jí taky budu mít)... opravdu vše na strojovně neskutečně plynule a dokonale funguje, motor má krásný vostrý průběh, krouťáku na rozdávání a v horním spektru otáček se děje něco moc moc zasraně pěknýho. Podvozek jak na R6 ale jemnější a čitelnější a brzdy Brembo??? No tak asi to nebudou brzdy ze Šumperku... prostě rejsová technologie v provozu je peckou!! Momentálně mám cca 6000 km a motorka jede fantasticky, poslouchá na slovo vše funguje na 1čku... tak doufám, že mi bude dělat radost i nadále.

5 měsíců je krátká doba na změnu orientece, ale změnil jsem jí od základu... DUCATI DUCATI DUCATI !!! Jsem Váš hoši z Bologni...

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
T-O-N-Y
T-O-N-Y napsal 06.05.16 v 12:26 10b.

Ahoj prosim tě potřeboval bych striknout kryt sedla a nemam číslo barvy nevis ho náhodou díky Tony

motojanie
motojanie napsal 01.01.14 v 16:49 10b.

Je nádherná, jednou je i mým snem Spoustu společných šťasných km 10b.

motojanie
motojanie napsal 01.01.14 v 16:49

Je nádherná, jednou je i mým snem Spoustu společných šťasných km 10b.

Petta
Petta napsal 05.09.13 v 01:55

Moc pěkná.. Už si brousím zuby na silnějšího brášku.

Krt-tek
Krt-tek napsal 02.09.13 v 19:10 10b.

Nádherná mašina v krásné barvě... super 10.b

Více komentářůTOPlist