Ducati Streetfighter 848/s (2012)

Vlastník erique
Vloženo 6.1.2015
Aktualizováno 6.4.2016

Stredna trieda nic lepsie neponuka no dobre mozno agustu 800 alebo maleho r-koveho tripla...

MV Agusta Brutale 800: nelubi sa mi tak celkom ako SF ale neni skareda
Benelli TNT 899: stale mi lezi v bruchu divny pocit ze cinska motorka

První dojmy - Este som ju nestihol jazdit ale je lahka, kratka a uz na pohlad vyzera drzejsie ako moja byvala monster s2r Je to taky maly splneny sen. Vzdy ma brali lahke kratke a silne motorky.

Motorku bych doporučil pro - Niekto komu sa pacia talianske masiny a jazdi pre radost z jazdy ;-) zaciatocnik asi zosedivie

Doplňky na motorce - 2015 update quickshifter... povinna vybava moj zivot ma znovu zmysel...

Vsetko popisem az tuto sezonu
Zatial len dojmy... Masina ma motor tak blizko sedacky ze mi v lete asi pekne uvari vajca... Radialky vpredu a tvrda vidla asi to nebude na slovenske cesty druhej triedy... Lubi sa mi ten ram vlastne vyzera dost podobne ako na s2r a tie vyfuky maju rury jak potrubie

Prvych 1000km teraz v marci.
Takze aka je realita? Masina ide do 100 kmh asi ako kazda ina ziadne zbesilosti sa nekonaju len ju treba viac tlacit bruxom dolu lebo sa zdvyha na zadne. To co sa ale deje v otackach nad 8 tis je len kazdym kvaltom horsie a horsie hotove peklo reve to jak besne a fuka natom uragan.

Nadrz to je tema sama o sebe, neni vyjazd co si nenajebem gule. Ci brzda ci vytlk na ceste na tej masine si to riadne odtrpim. Na kazdej krizovatke na semaforoch radsej idem z toho dole ta teplota mi uz ani nevadi len ten Nussknacker.

Trakcna kontrola na 8 je taky kiler zabavy ze natom vyzeram jak prvy den v autoskole, ked som sa rozbiehal na jednotke a vzdy to islo skapat. Radsej som to cele vypol proste ma bavi na nablizkanom asfalte tahat ciaru zasebou.

Inac display dava info ako teplota vzduchu a co ja viem co vsetko, dojazd na rezervu, len ukazovatel zaradeneho kvaltu tam nedali nechce sa mi to dokupovat

Ale inac som spokojny aj tie gumy su fajn lepkave co su odvyroby skor to dvyha na zadne ako to robi burn out.

Este jedna vec tlmic riadenia furt sa to roztrase ked davam bomby a dosadne predna guma po wheelie, tiez asi treba dokupit lebo ma to raz skaredo vykatapultuje...

ZZilvi
ZZilvi napsal 12.01.15 v 22:59 10b.