ČZ 175/477 (1969)

Vlastník KedaR_K
Vloženo 20.8.2013
Aktualizováno 25.8.2013

Zrenovovaná ČZ 175/477. Bohužel zatím není dodělaný chrom na nádrži. Není v úplně 100% original stavu.

První dojmy - Lehká, velice dobře obratná. Bohužel vibrace poněkud kazí dojem z jízdy, ale to k tomu prostě patří. Spojková páčka jde mačkat velice zlehka, brzdy dostačující. Spotřeba přijatelná (do 5).

Renovace trvala celkem 13 měsíců. Samozřejmě by to šlo udělat podstatně rychleji, ale na to prostě nebyl čas a chvílemi ani chuť. Posilube je zapojeno a plně funkční, tak jak to má správně být ! Prozatím (2013) není příliš vzácná, ale časem už jich tolik nebude a i ona se stane veteránem na úrovni. Při renovaci jsem zjistil, že některé díly, ač jsem si to vůbec nemyslel, jsou už dnes velice obtížně sehnatelné. Třeba najít blatníky v dobrém stavu není žádná sranda. Stejně tak držák zadního světla, atd...

jawys
jawys napsal 28.05.16 v 21:33 9b.

povedená
www.175jawa.wz.cz

kujawa
kujawa napsal 08.11.15 v 20:12 10b.

proletion
proletion napsal 20.10.13 v 18:42

Ahoj,

mám tu samou ČZ 175/477.1 ale nemůžu sehnat přesný kód černé barvy. Jak jsi ho sehnal, či ho popřípadě máš? A jak se liší černá barva na rámu a na plechách? Klidně mi piš na proletion@seznam.cz

Díky za info.

Lukáš

fronak
fronak napsal 04.09.13 v 16:19

To je teda krasavice parádní.

pavelntv
pavelntv napsal 27.08.13 v 11:52 10b.

Parádní mašina. V černé vypadá moc dobře, na to bych mohl koukat celej den.