Yamaha XV 1600 WildStar (2000)

Vlastník Mrack
Vloženo 18.8.2013
Aktualizováno 3.4.2018

Krásná, velká, další v řadě mých motorek s hvězdou

První dojmy - Chvilka seznamování - pro mě novinka hlavně řadící kolíbka a řemen místo kardanu - a pak už to frčelo. Je to paráda. Prostě velká pohoda s velkým kladivem pod zadkem!

Doplňky na motorce - Doplňky jsou klasické cestovní - brašny, opěrka spolujezdce, malé plexi a zásuvka pro navigaci.

Mám slabost pro mašiny od Yamahy, takže po Dragstaru nebyla jiná volba. Trošku větší hmotnost, ale ne tak jako u Goldwinga, takže celkem bez problémů.
Mašinu jsem si přivezl po ose, asi 70 km a hned o víkendu 400 kiláků. Paráda.
Mašina na cestování, kochání a vše co s tím souvisí. Hodně mě překvapila spotřeba, kolem 5 litrů. Sice jsme jeli hodně na pohodu, ale o moc horší to určitě nebude.

Tak spotřeba asi trochu vzroste, jak se postupně víc a víc sžijeme.

Na mašině bylo malé plexy, tak šlo dolů

Tykva.bukva.tyr
Tykva.bukva.tyr napsal 30.11.15 v 12:15 10b.

Čauvec, zbyl mi z Wildy laděný výfuk, kožený pás na nádrž a celkem pěkné blinkry (neorigo). Kdyby jsi měl zájem, tak se ozvy. Kuba 773499199

michhor
michhor napsal 07.05.14 v 12:55

nazdar chlape ... sem si až dnes všiml, že máš novou strojovnu ... tak ať dobře slouží ...

Duňák
Duňák napsal 16.01.14 v 07:00

díkes za hodnocení, taky se dívám,že máš wildu-pěkné,pěkné. Ještě jsem uvažoval zprznit midnightstara 1900,ale to je stříkačka a asi bych v mých amatérských podmínkách neschoval všechny bebechy pod nádrž. Navíc má černý motor.

Woky
Woky napsal 20.11.13 v 21:27 10b.

čert129
čert129 napsal 30.09.13 v 17:53

pěknej mazel ať Ti dělá jenom radost hodně šťasných km.