Cagiva Raptor 650 (2006)

Vlastník Věžňa
Vloženo 12.8.2013
Aktualizováno 12.8.2013

Je to živý dvouválec, radost se projet!

Ducati Monster 696: důvod neuveden

První dojmy - První přidání plynu mě trošku zaskočilo, nikdy předtím sem na dvouválci nejel, tak jsem nečekal takový záběr od spodu, zároveň docel hodně brzdí motorem. Takže první projížďka byla taková ucukaná, ale už jsem to chytl do ruky a neměnil bych. A ten zvuk? prostě krása.

Motorku bych doporučil pro - Začající motorkář, je nízká a lehká tak asi i pro holky..

Doplňky na motorce - Laďáky, padáky

Vždy jsem měl slabost pro naháče, speciálně takový ten klasický monstrovský design, kulaté světlo, a ten rám.. Váhal jsem tedy mezi 696tkou a Raptorem, nakonec jsem se dozvěděl že se v NJ prodává Raptor a bylo rozhodnuto. Skušenosti s motorkou jsou vesměs pozitivní. Chvilku trvalo než sem se z ní seznámil. Dvouvály jsou takové surové, berou od spodu, hodně brzdí motorem. Ale teď už bych neměnil. Je to strašně zábavné. Navíc má skvělý zvuk, v okolí jedí ještě jeden Raptor s litrem a poznám že jede On ještě dlouho předtím než ho uvidím. Brzdy jsou celkem jedovaté, ale člověk na ně moc ani nesahá, hodně brzdí motor. Jízda je díky 190 kg váze mašiny opravdu pohodlná, jen jsem sundal štítek a nad těch 150 už to celkem fouká... Se spotřebou se hýbu kolem 6 na 100. Se servisem zatím moc zkušeností nemám, jen výměna oleje s filtrem, cca 1100 Kč. Poruchy zatím žádné. Nejlépe se cítí motorka na okrskách v zatáčkách, to je radost jet. Špatné jsou kruháče, jednička je tma taková ucukaná, a na dvojku to zase člověk dusí.. Úložný prostor =D? Z lekárničky sem musel vyndat tu novou respirační masku aby se tam vůbec vešla, pak tam mám ještě žárovku a tím končím.

Lubos92
Lubos92 napsal 27.01.14 v 00:49

Pěkná .

strakon
strakon napsal 12.08.13 v 07:44 10b.

Dobrá volba, užívej si ještěra 10b.