Yamaha FJR 1300 (2013)

Vlastník kebo
Vloženo 31.7.2013
Aktualizováno 29.4.2015

Yamaha FJR1300 MY2013, tretia generacia FJR-ky.

Motorka koupena od Motoshop Zubor Banska Bystrica - Yamaha dealer. Po pociatocnych velkych problemoch s predajcami sa o vyriesenie tazkosti postaral sam majitel - velmi seriozny a naozaj sa snazil aby bolo vsetko dotiahnute do konca.

BMW K 1600 GT: Vaha, komfort spolujazdca, cena, design
Triumph Trophy 1200: Design - motorka je super vybavena za dobre peniaze ale \"nechytila ma za srdce\".

První dojmy - Kedze som spravil na 07-ke viac ako 60.000 km nova FJR-ka mi padla do ruky okamzite. Je to jeden z najlepsich tourerov na trhu - rychly a pohodlny. Facelift vyborne vyzera, ma super vybavu, motorka sa perfektne ovlada, ma dostatok vykonu a vyborne brzdi.

Motorku bych doporučil pro - Kto ma rad sportovu jazdu a komfort turistickej motorky bude urcite spokojny.

Doplňky na motorce - Stem mount - drziak navigacie, Touratech zamykacia klietka pre Zumo660, vyfuky Akrapovic, Yamaha padaky, deflektory na nohy.

Nova Sportovo-turisticka motorka - to bola moja jasna predstava pri vybere dalsej motorky. Kedze som maximalne spokojny majitel FJR 07, nevedel som sa novej FJR-ky dockat. Ked sa konecne objavila (po niekolkych rokoch "cakania") koncom minuleho roka v mediach vedel som ze ju chcem a ze ju chcem v bronzovej farbe. Zatial som na nej spravil len zopar km. Moje prve skusenosti - tvrdsie (lepsie) pruzenie, perfektna reakcia na plyn a odozva motora v rezime Sport je super, ma vyborne brzdy, prebytok vykonu, uplne lahky chod prevodovky. Tempomat, kontrola trakcie, vyhrievane rukovate a bocne kufre v zaklade. Pohodlie na cestovanie je v podstate rovnake ako pri predchadzajucej generacii FJR.

Josef_FJR
Josef_FJR napsal 31.10.13 v 22:51 10b.

souhlasím - je to kóča a v téhle barvě vyjímečná Tak hodně šťastných kilometrů a ať tě nikdy neshodí
Josef

baks
baks napsal 30.10.13 v 08:37

Gratuluji krásná barva a motka taky, ať ti slouží a hodné spokojených kilometrů.

kebo
kebo napsal 08.09.13 v 21:08

Pani bratia FJR-kari dakujem!

fluke
fluke napsal 29.08.13 v 23:46

Toš ať ti slůží jako tvoja stará a jasných 10b.

rafanvm
rafanvm napsal 10.08.13 v 18:27

Zdar Kebo, přeji minimálně dalších 60 tis. bezproblémové jízdy.