BMW R 1200 GS (2004)

Vlastník Katosek1
Vloženo 25.7.2013
Aktualizováno 4.3.2020

Nádherné, pohodlné a obrovské cestovní enduro :)

KTM LC8 950 Adventure: důvod neuveden

První dojmy - BMW 1200 GS je neuvěřitelná motorka. První dojmy byly neskutečné !!! Ten zvuk, ten zátah a to pohodlí je neskutečné. Padla mi hnedka do ruky. Mám pocit že jsem se narodil proto, abych jezdil na tohle stroji.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele a vlastně pro všchny kdo chcou pořádnou motorku :)

Doplňky na motorce - Vyhřívané hefty, ABS, Pracovky na tlumičích, štítek na plexi, kapsa na hrazdu, nejdelší sáňky ( spodní kdyt motoru a výfuku ), komplet adventure padáky, LED koncové světlo, sport svody, sport bulue filtr, přídavné světla hella, nový kdyt deflektoru BMW, adventure plotna na kufr , laděný výfuk remus - haxacone

BMW 1200 GS jsem volil proto, protože se mi neskutečně líbí a neznám nikoho kdom majitelů KTM kdo by na něj nadával nebo s ním měl nějaké problémy. Hodně cestuju a potřebuju všestranou motorku která zvládně jak terén na Ukrajině tak dlouhé dálnice v Řecku.

Jsem z Ostravy a kupoval jsem jí v Praze takže dneska spolu máme ujeto 400km cesta z Prahy byla parádní, ten zátah jaký má motorka je neskutečný. ovladatelnost je perfektní, i přes váhu jaký stroj má to nejde znát, jak za jízdy, tak i ve stoje.

Ujeto cca 7000 Km za 3 měsíce. Jezdím jak terén v lese tak cesty se sportama a nikdy nejsem pozadu. Takže jedině BMW :)

Matoni158
Matoni158 napsal 11.11.20 v 17:01

Kde jsou ty časy? 3x denně u Hanky, místo mého svaťáku focení na Mošnově a v Jistebníku. No co už...starnem.

KingW
KingW napsal 27.03.15 v 21:52 10b.

TOMAS-650
TOMAS-650 napsal 12.05.14 v 15:31

Jen tak dále kolego, přeju hodně pohodových kilometrů..

Katosek1
Katosek1 napsal 03.01.14 v 16:43

Děkuju je to prostě láska :)

LUCAS-BR
LUCAS-BR napsal 03.01.14 v 16:12 8b.

krasný stroj