PROFIL MOTORKY

Yuki CSR 250 (2012)

Neaktivní Profil uživatele

Vlastník DarkEagle
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 11.8.2014
Zobrazeno 2 372x
HODNOCENÍ PROFILU OD 3 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Po 125 jawa Dandy přišel čas na změnu, ale vzhledem k tomu, že se pohybuji převážně po městě, nebyla třeba žádná 500. Volba padla právě na Yuki

Více fotografii

Vybíráno z těchto modelů (a proč jsem nekoupil):
Honda CBF 250: Podstatně vyšší cena
Yamaha YBR 250: Stejně jako CBF- Cena

První dojmy - Oproti Dandy obrovská změna takřka ve všem. Ovládání, brzdy, zvuk motoru a jeho výkon po 2 týdnech ježdění jsem nadšen.

Doplňky na motorce - Plexi štít.
12V zásuvka
Držák na telefon/GPS
Vyrobený nosič + Kufr
Brašny

Recenze

Zajímala mě hlavně spotřeba, která je ze všech 250 mezi kterými jsem vybíral nejnižsí. Moto bych doporučil každému, kdo moto používá na každodenní dojíždění do školy či práce. Vzhledem k tomu, že mám moto 2 týdny budu zkušenosti i nadále připisovat.

Moto jsou koupil s cca 1700km, což je skoro nový stroj. První jízda mě uchvátila. I když oproti Dandy 125 (vím, že už je to stará paní) je teoretický rozdíl kW minimální (asi 4), tak jízdní prožitek je úplně někde jinde.

Tak mám jednu sezónu za sebou. Teda.. "Sezónu". Sotva jsem dostal na motorku tak přišla první nehoda. na semaforu do mě zezadu narazila nějaká plechovka. Odnesl to teda jen blinkr, SPZ a plasty, ale než se moto dala do původního stavu (zase všechna čest, po opravě a pár vyztuženích ze servisu jsou plasty pevnější, než originál), bylo počasí tak akorát na uskladnění moto do garáže.
Motorka byla používaná jako dopravní prostředek, ne jako "závodnička" a tím pádem se spotřeba pohybovala pod 3l. Myslím si, že poměr spotřeba/výkon je zde do města a okolí opravdu vynikající. S moto jsem jel maximálně 130km/h ve dvou lidech. Kdybych jel sám, tak i těch 140 vytáhne, ale nerad bych motor trápil, takže jsem to nezkoušel.
Takže zatím s moto 100% spokojenost.
Bohužel jen co nemohu pochválit je dostupnost některých dílů. Obzvláště nosiče na kufry. Ten je už nějaký ten pátek vyprodaný a neví se, kdy bude opět dostupný. proto už mám naplánovanou výrobu svého nosiče. Až bude hotov, pošlu sem fotky (a spočítám přibližné náklady, kdyby měl někdo další zájem o výrobu či koupi hotového).

V sezóně 2014 plánuji výlet k Balatonu, tak snad mě někde nenechá :)

12.5.2014 - nosič hotov, sedlo jde otevřít, spolujezdec má místo a zvednutí je kvůli viditelnosti zadního světla. 6 šroubů by mělo zaručit dostatečnou tuhost a neulomení nosiče, tak doufejme, že obstojí (vím, že je s nosičem problém, proto není problém dalším zájemcům o nosič vyrobit a poslat).

Tak nakonec se i bratr rozhodl, že osedlá dvě kola, tak mu Yukinu (ač na ní bylo provedeno hodně práce a je mi to tak trochu líto) prodám. Snad najezdí ještě hodně šťastných kilometrů.

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Bajca-zac
Bajca-zac napsal 05.08.18 v 11:39 10b.

Neznáte výšku sedla, prosím?

Tesi82
Tesi82 napsal 13.05.14 v 16:08 10b.

Paráda, konečně někdo z Brna s yukinou Ať Ti jezdí

Více komentářůrenocar_duben
Objednat reklamu
TOPlist