renocar_unor

Yuki CSR 250 (2011)

Vlastník kawajawa
Vloženo 30.5.2023
Aktualizováno 30.5.2023

China, třkrát lehla na plaťaků než jsem jí dostal domu a pes se mi vysral v kufru...

První dojmy - Vibrátor, made in china, ocel z másla naštěstí jde svařit

To snad není možný, ani motorkaři.cz mi jí nechtějí schválit...Už jen jí dostat domů...a teď jí ještě dostat na profil...časem popíšu tu eskapádu, teď na to nemám nervy.
Takže opět úplně náhodou jsem k ní přišel, když jsem u kámoše mazal chyby na fobii před technickou. Chudinka tam stála pod kolnou navrácená Policii ČR po krádeži s vylomenou spínačkou. Za bůra s notami... druhý den už se vezla domů...fakt mě zajímalo jak jede dvouvál China, dvakrát levnější jak nejlevnější sekačka od Hondy. Cestou mi třikrát spadla na plaťáku. Každý pád vetší a větší škody. Nejdřív ulomená řadička, podruhé lehký ďůlek na nadrží. A když už jsem to převázal tak, že jsem si myslel, že nespadne, tak mi na tich krásných středočeských silnicích plných výmolů, že by člověk urval kolo, praskl popruh a šla k zemi napotřetí. Ďůlek na nádrži jak hovado a ulomené světlo. By mě jeblo... naštestí china ocel jde slušně svařit a moc to neprská. Haleluja za Lidl CO2 svářečku na dutý drát :)).
Zprovoznění - nádrž, vstřiky plný vody vyčištění, výměna oleje, šroubovák ve spínačce, chvilka trápení startéru přes kabely a už vrčí...drnčí rachtá. olej zřejmě nežere. Dokud jsem na ní nesedl netušil jsem jak mě bolí prdel, sedlo zřejmě z betonu, řídítka pěkně široký, posez i pro lidi nad 180cm naprosto v pohodě. Tlumiče ... asi vyteklý. Do 100km/h super jizda, od 101km/h vibrace do kulek. Víc jak 120 jsem z ní nevymáčkl. Nechám jí děckám, až za 15 let vyrostou :))

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 06.06.23 v 20:40 10b.

a dá se také kutálet počtení za 10b

elvis78
elvis78 napsal 06.06.23 v 20:33 10b.

plnej počet za příběh který nevymyslíš No když to má jen policajta...ted za mnou přiběhl malej protože mě slyšel se smát a jak mluvim o policajtovi a musel jsem vysvětlovat co je na motorce policajt
motorka se asi válela protože na převoz stála na policajtovi, že jo?

Vencanator
Vencanator napsal 02.06.23 v 14:29 10b.

Motorka s příběhem za plný počet.

Matess727x
Matess727x napsal 01.06.23 v 14:50 10b.

Fakt zábavnej popis.

kawajawa
kawajawa napsal 30.05.23 v 13:43

Já si ji koupil jen pro srandu, protože byla levnější jak nová sekačka a s papirama, startuju ji sice šroubovákem, ale zajímalo mě jak jede dvouval z Číny... Ano bmw a hd jsou... Pracku vetsinou nezvednou( čest výjimkam) , ale co chtit od lidí, který si ani pneu nedofouknou bez servisu.