Yuki CSR 250 (2012)

Vlastník HonzaBrno
Vloženo 9.11.2013
Aktualizováno 9.11.2013

Byla to volba do začátku, věděl jsem že jo to jen na rozježdění se a vydržela mi jen 5300km. potom jsem ji prodal za polovinu kupní ceny.

Motorka koupena od nová v MMSki centrum

První dojmy - Od autoškoly jsem nic nesedlal a tak jsem byl opatrnej. Má sice jen 12Kw ale pro mě to bylo dostačující. ale postupem času jsem zjistil že mi to nestačí a na dlouhé výlety je nepohodlná.

Měl jsem ji hlavně na ježdění do práce a to se spotřebov necelé 3 litry na 100 km je docela dobré. Za těch devět měsíců co jsem ji měl jsem řešil jen jeden problé a to hned dvakrát a to že mi odešla baterie. V servise mi řekli že je normální když dobijí 15,8 volty ale mě se to nějak nezdá. Druhou baterii mi daly v servisu za necelou tisícovku a řekli že to byl asi vadnej typ. Ale potom co i ta druhá odešla do věčných lovišť tak jsem koupil od Varty a ta je tam do teď. Jelikož jsem ji prodal spolupracovníkovi tak vím že mu furt funguje a i po delším odstavení vždy chytne.
Takže kromě baterie jsem nic neřešil vše udělali v rámci garančního servisu.
Na cestování pro mě není ze dvou důvodů a to že mám skoro 190cm a hůř se na ni skládám. Za druhé na můj vkus moc nejede, podle tachometru to z kopce rozkutálela na 120km/h ale vím že tachometr ukazuje asi o 10 km/h víc než je zkutečnost.
Jinak jsem s ní byl spokojenej. Na jízdu po městě naprosto ideální motorka, na jednu nádrž cca 15L jsem udělal i 600 km což je po´dle mě krásný.

A tady jsou obě moje první lásky pohromadě

Eyky
Eyky napsal 09.11.13 v 20:53 10b.

Účel splnila a a a vo tom to je..
Šťastnou ruku při dalším výběru...