Suzuki GZ 250 Maruader (1987)

Vlastník Roland21
Vloženo 10.7.2013
Aktualizováno 10.7.2013

Klasický malý chopper pro začátečníky a ženy - nikdo zkušenější si tuto motorku nekoupí. Nicméně nemůžu proti ní říci křivého slova.

Yamaha XV 535 Virago: Protože se mi Virago prostě nelíbila

První dojmy - Padla hned do ruky. Měřím 170cm a připadal jsem si jako pohodový jezdec s mašinou, která se ovládala sama. Výborná pro začátečníka, výborná pro občasného jezdce, výborná pro ženu.

Motorku bych doporučil pro - začátečníky, ženy, starší chlapy, kteří si už nemusejí dokazovat sílu na silnici. pro malý lidi.

Potřeboval jsem na něčem začít.

Volil jsem ještě za dob, kdy jsem mohl mít poměr váha/výkon a tak jsem věděl, že můžu max 500 - 600 (jednoválec). Nicméně nakonec jsem lehce shodou náhod zvolil Maraudera 250 a nelituji toho (před tím jsem 1x na parkovišti odzkoušel 125 a zjistil jsem, že je hrozitánsky slabá - motorka pro 16letého kluka, který chce balit baby). Ale já se chtěl naučit jezdit a vyjet po čechách a stanovat (sám nebo s přítelkyní) a být v období tepla pojízdný. Tahle motorka super drží na silnici (velký pneu), není zase tak slabá, abyste nemohli na dálnici (130km/h jsem z ní vytáhl i ve dvou - po nějakém tom čase).

Takže za mě jednoznačně plus. Možná taky díky tomu, že to byla moje 1. motorka. Nicméně já nemusím zapadat mezi chopřisty a lpět na vzhledu (prostě je to jednoválec). Poskytla mi dobrou a kvalitní jízdu a na to asi nezapomenu.

Měl jsem tě rád, holka, i když jsem ti musel měnit baterku a ložiska v řízení a kupovat brašny a rolku... Zažili jsme spolu krásný chvíle. Budeš mi chybět.

žižala.
žižala. napsal 12.07.13 v 16:40 10b.

Supr mašinka.

Boža
Boža napsal 11.07.13 v 18:15 10b.

Pěkný začátek 10 bodů