Suzuki GZ 250 Maruader (1998)

Vlastník Kasha
Vloženo 7.8.2009
Aktualizováno 14.7.2010

Můj čtvrtlitrovej marauder z roku 1998. Najeto jenom 14 200 km z toho 2 500 jsem najel já, takže jako nová. Přidaná rolka, brašny a plexi.

prodána. koupil jsem si malýho stroma, ale ještě jsem se nedokopal ho sem dát...

Je to jenom 250, takže samozřejmě nelze čekat žádný zázraky, ale podle mě je to ideální motorka pro začínající motorkáře ( takže i pro mě ). Je hodně lehká ( pohotovostní hmotnost je asi 150 kg ), takže je skvěle ovladatelná. Výkon je údajně 16 kW při 8000 ot/min. Přesto, že je je to malá kubatura, tak úplně stačí na pohodový svezení cestovní rychlostí mezi 70 a 90 kmh. Na dálnici nebo rychlostní jede úplně v pohodě 110 až 120. Jenom v delšim stoupání, nebo prudšim kopci člověk pocítí decentní nedostatek koníků. Ale i tak se aprosto v klidu a pohodlně daj dělat i velký vejlety. Prostě tohle svý prdítko mám rád.

3.9.09. tak dneškem má moje suzina odkroucíno 16 000 km. má po prohlídce a nový metzelery vpředu i vzadu.

8.10.09. další dva tisíce najeto. za letošek už mám za sebou cca 7000 a pořád nekončim

18.11. 2009 moje sůza překročila hranici 20 000 km a stále bez jediné závady

23.11.09 tak si tak jedu ze školy s tim, že cestou nechám motorku v servisu kvůli výměně řetězovky. a na žižkově zapracoval zákon schválnosti a řetěz šel dolů. ještě, že je známej s dodávkou tak pohotovej. tímto mu děkuju. .-)

5.5.10 tak mě potkaly první dvě závady. odešel náhon tachometru ( což nestojí za řeč ) a těsnění pod hlavou. těsnění bylo vyřešený zároveň s prohlídkou ve 24 000km. takže mám všecko v cajku. teď už jen sedmnáctýho tu maturitu a můžu vesele drandit.

deadchopper

KarlosHK napsal 02.04.10 v 00:30

Moc pěkná motorka 10b

sidar
sidar napsal 25.03.10 v 07:48

hoodne pritazlivy vzhled, vsadim se, ze holky stoji ve fronte na svezeni. Tak uz jen bez padu spousty stastnych kilcu v sedle teto kralovny ctvrtlitru. 10b do celonarodni souteze

Corpse
Corpse napsal 04.02.10 v 13:47

Maraudra jsem měl jako jednu z prvních, byla to pohodová jízda !