Yamaha TZR 50 (2007)

Vlastník HoNzIk1
Vloženo 9.7.2013
Aktualizováno 15.9.2013

Mám motorku jen chvilku, ale i za takhle krátkou dobu jsme se do ní zamiloval! Na svůj objem jede krásně 90-100km/h je pro ní hračka! Max. rychlost s ní mám za dobrých podmínek 108km/h

Derbi GPR 50: Byla hrozně daleko.
Aprilia RS 50: Je menší jak Tzrko.

První dojmy - Na to že to je jen padesátka jede krásně. Motorka je svižná (rozjezdy jsou trochu pomalejší, ale to bude asi problém všech padesátek), krásně se ovládá. Ve dvou jede také svižně cca 70km/h což je krásné. Je pohodlná sedlo má ideální tvrdost. A motorka na první pohled nevypadá na padesátku.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro začátečníky a jezdce v mém věku.

Doplňky na motorce - Zatím žádné, ale uvažuji o laděným výfuku, nových zrcátkách, a možná také kitu 80ccm

Tzrko jsem si vybral z toho důvodu, že nevypadá na padesátku, jezdí svižně, krásně se ovládá. Na motorce už mám najeto něco přes 4000km a zatím vše v pořádku, chytá na první zmáčknutí, motor šlape jak hodinky, brzdy brzdí dobře, ovladatelnost je perfektní, spolujezdec má docela pohodlí, ale žádný zázrak, úložný prostor škoda slov nic se tam nedá dostat, spotřeba se pohybuje u těch 3-5 litrů(Tzrko je otevřené), u mě zatím bezporuchový stroj.
Motorka je spíše na silnice, ale nějaký štěrk a kameny se dají v malé rychlosti projet.