Yamaha TZR 50 (2006)

Vlastník Aulihonza
Vloženo 16.6.2014
Aktualizováno 16.6.2014

Výborná pro začátečníky, vypadá jako vyšší kubatůry taky tak jede , často jsem napráskal 125, vřele doporučuji :)

Derbi GPR 50 Racing: Tuto značku jsem neznal :)

První dojmy - Měl jsem pocit jako když sedím na pořádné motorce :) Jediné co by se dalo prominout že rozjezdy nejsou až tak nějak ligové motorka musí mít nad 7 tis otáček aby šla za plynem , ale jak tam ty otáčky jsou je to paráda a hlavně tam ty otáčky jsou i rychle. 50 je to úžasná jede výborně a nejsou do toho potřeba žádné zásahy je to prostě bezproblémová motorka :)

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky super věc , ale i pro zkušenější motorkáře super pojezd :)

Doplňky na motorce - Tak já tam mám 80kit , fotku kdyžtak přidám později :)

Tak tuto motorku jsem si vybral , protože jsem na to četl a slyšel jen samou chválu a Yamaha není žádná č*na , takže se vám to jen tak nevy*ere a jakákoli investice není zbytečná.
Motorka nedoporučuji vytáčet na špatných vozovkách je to znát např. u předního blatníky který se rád zlomí v packách.
Motorka jde krásně do zatáček krásně se klopí.
Brzdy brzdí jako blázen.
Spotřeba je taková všelijaká když máte jak se řiká těžkou nohu (ruku :D) tak to žere kolem těch 5 no jinak 3l na 100 km bez problému :).
Tak úložný prostor je jako u každé silniční motorky ne nijak obrovský ,ale na ty základní potřeby to stačí , jinak už třeba dokoupit tankvak.
Motor Minarrelli super motory dají se sehnat a neodchází a dobře fungují , a můžete si s nimi dělat prakticky co chcete.