Yamaha BT 1100 Bulldog (2006)

Vlastník Buua
Vloženo 3.7.2013
Aktualizováno 3.7.2013

Yamaha BT 1000 Bulldog, název mluví sám za sebe

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Olomouc (Olomouc) - Velmi vstřícné jednání, na požádaní byl motocykl před prodejem opraven (tekla vidle) a prohlédnut, dobitá baterie, dohuštěné pneu.

Yamaha MT-01: Vyšší cena, a málo zachovalých kusů.

První dojmy - Motocykl s velkým kroutícím momentem, kardanem, a velmi výrazným zvukovým projevem. Ideální stroj na sobotní výlety pro rohlíky nebo rychlé skočení pro něco do města, Baví ve všech ohledech, jen na závodění to moc není.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co nechtějí letět za 3 sekundy kilo a za dalších pár dvě . . .

Hledal jsem stroj pro pořádného chlapa, mám 202 cm na výšku a nějaký to kilo na víc, stroj měl být spíše na cestovní účely a výrazného vzhledu.

Najeto 500 km, motocykl má skvělé jízdní vlastnosti krásně drží stopu. Motor táhne hezky odspoda, ale velice brzy mu dochází dech, po přechodu s GSF-600 je to značný nezvyk. Na druhou stranu krásně zrychluje a táhne ve všech pásmech otáček od 2000 nahoru. Jediná nepříjemná věc je potápějící se příď při jakém koli brždění, motorka se vždy výrazně ponoří i při letmém dotyku brzdy. Co se brzdného účinku týče, je to zázrak, oproti všem Suzuki co jsem měn nebo měl možnost jet je to špička.

Naprostý propadák jsou originální zrcátka ve kterých není vidět vůbec nic, a originální prodloužení a nasměrování stojí 4000 Kč. u Yamahy!!!

Doporučuji všem co se chtějí projet a ne závodit. Příjemná velká a pohodlná, Skvěle ovladatelná.