BMW F 800 GS (2008)

Vlastník cat
Vloženo 22.6.2013
Aktualizováno 14.4.2019

Krásné velké enduro z Německa.

První dojmy - První jízda byla pomalá na zvyknutí si na něco nového. Motorka jede nádherně a snadno se ovládá. Brzy jsem si na ni zvykl. Teť skouším prašné a lesní cesty. Do terénu asi moc není , je dost těžká.

Motorku bych doporučil pro - Pro vyšší postavy a toho kdo má rád hezkou a výkonnou motorku.

Doplňky na motorce - Padáky, horní a boční kufry, kryt motoru, vyšší plexi, zvýšení řidítek, pár krytů Touratech, laďák GPR, přídavná světla, navigace Garmin 660.

Motorka je delší a vyšší než předchozí F 650. Posed je dobrý , zvedl jsem řidítka a super. Výkonově OK , necítí kopec a krásně zrychluje. Mohla by být trochu lehčí. Ovládání je snadné a krásně poslouchá. Dost se na ní hřeje alternátor. Brzdy jsou kvalitní a oceňuji ABS. Obul jsem ji na Mitas E 10 Dakar. Překvapila mě slušná spotřeba při normální jízdě po silnici. Co se týče úložného prostoru ,tak nic moc , jenom lékarnička a troška nářadí. Musel jsem dokoupit horní kufr.

pazhaut
pazhaut napsal 19.01.14 v 20:17

podle fotky vidímže jsi byl nad lomem v Hranicích
motorka pěkňoučká, přeji hodně šťastných km

SturmJ
SturmJ napsal 25.06.13 v 17:26 10b.

10b

SturmJ
SturmJ napsal 25.06.13 v 17:25

Top!! Snad takovou budu taky jednou mít..

Mikee97
Mikee97 napsal 22.06.13 v 21:16 10b.

všem co mají tuhle motorku strašně závidím. Doufám že se mi taky jednou poštěstí mít něco takového... Přeju hodně šťastných kilometrů

Toecutter.
Toecutter. napsal 22.06.13 v 12:50 10b.

At slouží hodně pohodových km s menším bráškou velkého GS.