Suzuki VS 1400 Intruder (2000)

Vlastník Pepa004
Vloženo 10.6.2013
Aktualizováno 21.2.2019

Deník motorky
Nalezeno 49 záznamů

• Výměna zadního pneu

Tradiční serviska zadní gumy po druhý sezóně je vzorek na zadní gumě nenávratně pryč a proto přišla na program v garáži výměna zadní gumy. Jelikož jsem na to "patřičně vybaven " .. jako nééé ! Tak si všechno zba

Uskutečněno: 23.07.2018
  • Keep respect 2018

Keep respect 2018 Jako každý rok tak se i letos sjelo do Kladrub spousta motorkářů , příznivců , nebo jen nadšenců na podporu dobré věci. Zábava byla skvělá vystoupilo spousta kapel , kaskadér a další. Vyjížďka sup

Uskutečněno: 21.07.2018
  • 10. Motohody na Podluží

Motohody na Podluží , kdo by je neznal , již tradiční podnik na začátku prázdnin , který odstartovává tu pravou letní moto sezónu. Strojů se sešlo opravdu hodně, a nejen z Čech a Moravy ale našli se i bikeři ze Sloven

Uskutečněno: 13.07.2018
  • Motosraz Strašice 2018

Motosrázek v jižních čechách , obec Strašice v nádherným prostředí , kde se kroutí jedna lepší silnice za druhou. Nikam jinam se mě nechtělo, tak jsem si řekl , že se projedu. Nevelký areál nabýzel všechno co bylo potře

Uskutečněno: 30.06.2018
  • Jízda Rebelů III.

Šlo vlastně o zakončení společných akcí na podporu umírněnějších kontrol motocyklů na STK. První dvě jízdy byly k ministerstvu a hlavně ta druhá stála opravdu za to a myslím, že opravdu posunula řešení problému tím správ

Vloženo: 22.06.2018
    Uskutečněno: 21.06.2018
  • Čejkovický motosraz

Čejkovický moto sraz Memoriál Lukáše Režňáka , tak zní celý oficiální název hodně povedené spíše komorní akce na super místě. Přiznám se bez mučení jel jsem se jen kouknout moc času jsem tenhle víkend neměl tak to bylo

Vloženo: 20.06.2018
    Uskutečněno: 16.06.2018
  • Rychlovka na zadní brzdě

Tak si tak v pohodě jedu a najednou divnej zvuk na zadním kole při brždění. Doma na to kouknu v garáži a ejhle .. nějako jsem pozapomněl kouknout občas na brzdový destičky. Rychlá otočka do Bikers Crown v Brně ( Gol

Typ: Oprava
    Vloženo: 15.06.2018
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • 500 Km v sedle - Přestavlky 2018

Tak dalo by se říct , že už docela známý motocyklový podnik , jelikož se jel již čtvrtý ročník. Nutno dodat že každým rokem je účastníků stále víc. Jako musím říct " z hrušky na zem " organizace co je s tím spojená od

Vloženo: 07.06.2018
    Uskutečněno: 02.06.2018
  • Motožehnání Velká Bíteš 2018

Dalo by se říct už tradiční akce na začátek , nebo již probíhající start sezóny. :-) Počasí se vydařilo a na parkoviště před místní fabriku přijel početný zástup majitelů všech možných značek a stylů. Jelikož se už

Vloženo: 20.05.2018
    Uskutečněno: 08.05.2018
  • Vítání Jara Bruntál 2018

Jako, zase se to Motorafanům povedlo :-DD Suverénně nejlepší akce na začátek sezóny , letos již po desáté , zase skvělý počasí a zase úžasná atmosféra. Spousty skvělých lidí jak organizátoři tak i návštěvníci. Jídla

Vloženo: 06.05.2018
    Uskutečněno: 05.05.2018
  • Žehnání na Pstruží 2018

Letos je to prvně co mi vyšel čas i na 1. května a taky počasí bylo přímo skvostný , tak že zůstat doma by byl prostě hřích. Zlákala mě akce konaná v Pstruží vesnice kousíček od Frýdlantu. Úžasná příroda okolo a skvěl

Vloženo: 04.05.2018
    Uskutečněno: 01.05.2018
  • Zahájení v Otrokovicích

Otrokovická parta Czech Bikers pořádala jako každý rok , už tradiční , zahájení sezóny a jelikož jde o hodně vydařenou akci , tak jsem tam nemohl chybět. Náměstí 3.května se zaplnilo docela brzo a stejný nápad jako já

Vloženo: 09.04.2018
    Uskutečněno: 07.04.2018
  • Jarní příprava 2018

I když to tak nevypadá , tak je tu jaro a blíží se start nové sezóny a proto je potřeba se na ni trochu připravit. Kromě běžných věcí jako je výměna oleje jsem letos přidal i výměnu spojkových lamel které si o to už ří

Vloženo: 25.03.2018
    Uskutečněno: 24.03.2018
  • Motosalon Brno 2018

Jako neklamný znak přicházejícího jara a začátku nové sezóny , vždy bývá výstava Motosalon , tentokráte opět po dvou letech na výstavišti v Brně. K návštěvě jsem zvolil sobotu v naději , snad o trochu menšího počtu náv

Typ: Reportáž
    Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 10.03.2018
  • Keep respect 2017

Letos už po desáté , tedy jubilejně se sešli motorkáři na akci konanou pro podporu kamarádů a přátel motorismu co neměli takové štěstí na silnicích , ale i všech ostatních. Sešlo se podle mě zase o něco víc motorek než

Vloženo: 02.08.2017
    Uskutečněno: 29.07.2017
  • Moto sraz v Šiklandu

Pěkný víkend Už docela dlouho jsem nikde nebyl a v Šiklandu se tuto sobotu a nedli odehrává už třetí , dalo by se tedy říct, tradiční sraz motorkářů. Není to klasický srázek se spoustou kapel a tisícovou účastí ale má

Vloženo: 02.07.2017
    Uskutečněno: 01.07.2017
  • Vítání Jara Bruntál 2017

Jaro je tady :-) Loni jsem byl , skoro náhodou na přivítání jarní sezóny v Bruntále a byl jsem velice mile překvapen. Letos už jsem trochu věděl a nezklamalo mě to , i přes nepříznivou předpověď počasí jsem vyrazil do

Vloženo: 07.05.2017
    Uskutečněno: 06.05.2017
  • Otevírání silnic Velké Meziříčí 2017

Jako každý rok , na začátku sezóny, je potřeba takřikajíc otevřít sinice, udělat ten první šťouch na sinici a kde jinde než na akci s partou Mad Jokers a Wheelie Bastards ve Vel.Mezu B-) Počasí se , jako už tradičně,

Vloženo: 10.04.2017
    Uskutečněno: 01.04.2017
  • Je jaro ! Tak přezout ..

Tak už je zase tady ta doba kdy nám sluníčko nejen svítí na Boží svět , ale taky trochu hřeje. Sinice oschly a první akce už jsou za dveřmi. Je potřeba zkouknout jak ta naše máša přečkala zimu. ( pozn.: Kdo jezdí i na sn

Vloženo: 30.03.2017
    Uskutečněno: 30.03.2017
  • Motosalon 2017 - Letňany

Nový rok je tady a s ním i nová moto sezóna. Než pořádně oschnou silnice je dobrý se pokochat něčím novým, co se přes zimu urodilo. V Letňanech toho bylo k vidění spousta. Hlavní značky předvedly svoje novinky, ale i

Typ: Reportáž
    Vloženo: 03.03.2017
    Uskutečněno: 02.03.2017
  • Zavírání silnic s Mad jokers Moravia

A je to tady , poslední akce v tomto roce, Zavírání silnic Velké Meziříčí . Co se teda týká svezení na mašině. Ve Velkým Meziříčí už bylo docela kosa i na mě. Taky moc lidí nedorazilo , ale kdo přijel , nelitoval.

Vloženo: 01.11.2016
    Uskutečněno: 29.10.2016
  • Zvírání silnic ve Žďáru nad Sázavou 2016

Tak už je to zase tady, teploty nám pomalu klesají k nule a počasí moc motorkám a motorkářům nepřeje. I přes tuto skutečnost se uskutečnilo již tradiční Zavírání silnic na oválu u zimáku ve Žďáře nad Sázavou. I přes oko

Vloženo: 27.10.2016
    Uskutečněno: 22.10.2016
  • Poslední zahřátí pneu 2016

Ještě jedna rozlučka se sezónou. Sraz byl v malé vesničce Libenice na dvoře firmy Dalfos Motoshop. Proběhl pokec , zhodnocení strojů a proběhlé sezóny . Na vyjížďku vyjeli všichni , docela slušnej had motorek na siln

Vloženo: 04.10.2016
    Uskutečněno: 01.10.2016
  • Zavírání šoupátek 2016

Na tento víkend bylo hlášený hezký počasí a byl by holý nerozum zůstávat doma. Každoroční Poslední Krumlovská se nekonala ( z technických důvodů ), což je škoda . Tak byla jasná volba , Zavírání šoupátek ve Studené. Hn

Vloženo: 29.09.2016
    Uskutečněno: 24.09.2016
  • Jen tak se projed :-)

Byla sobota, docela hezky , tak jsem si řekl že se trochu projedu.Vzal jsem to cestou přes vysočinu na Pardubice a potom dál na Hradec. Kousek od Jičína v hospůdce Na Špici dobrej oběd a potom se projet s kolonou ze sra

Vloženo: 01.09.2016
    Uskutečněno: 27.08.2016
  • Keep Respect 2016

Už po osmé se sjeli příznivci této akce v Kladrubech. Překvapil mě opravdu velký počet motorek a vůbec lidí kteří si nenechali ujít tuto akci. Společná vyjížďka byla fakt luxusní a had strojů je táhl hodně daleko po si

Vloženo: 01.08.2016
    Uskutečněno: 30.07.2016
    Tachometr: 52003km
  • Jen tak na otočku do Šiklandu

Westernový areál Šiklův mlýn. Celý víken se v Šiklově mlýně konala akce pro motorkáře. Sešla se docela slušná dávka strojů , od mopeda ,až po tříkolky. Skvěle ztvárněný prostředí divokýho západu , kde si každý mohl užít

Vloženo: 11.07.2016
    Uskutečněno: 02.07.2016
  • Tradiční žehnání motorek Velká Bíteš 2016

Jako každý rok na jaře proběhlo požehnání motorek a jejich jezdců ve Velké Bíteši. Akce se konala na parkovišti před místní firmou PBS. Kvůli místu je to asi jen dobře. Kdo chtěl, mohl si dát klobásu na grilu a nějaký

Vloženo: 09.05.2016
    Uskutečněno: 08.05.2016
  • Vítání jara v Bruntále

Už po osmé se konalo Vítání jara na Náměsí Míru v Bruntále. Dalo by se teda říct, že již Tradiční. Sjelo se opravdu velké množství strojů , ty zaplnily celé náměsí i s postarními uličkami. Proběhla mše s požehnáním a vyr

Vloženo: 08.05.2016
    Uskutečněno: 07.05.2016
  • Zahajovačka s Czech Bikers

Tak na tuhle akci jsem se docela těšil. I přes nepříznivou předpověď počasí to vyšlo skvěle. Samotná cesta do Otrokovic přes Buchlovský kopce je prostě zážitek. Organizace byla na dobrý úrovni , nedalo se zabloudit , na

Vloženo: 24.04.2016
    Uskutečněno: 23.04.2016