Suzuki VS 1400 Intruder (2000)

Vlastník Pepa004
Vloženo 10.6.2013
Aktualizováno 21.2.2019

Vloženo: 20.06.2018, Uskutečněno: 16.06.2018, Stav tachometru: 66983 km, Zhlédnuto: 4x

Čejkovický moto sraz Memoriál Lukáše Režňáka , tak zní celý oficiální název hodně povedené spíše komorní akce na super místě.
Přiznám se bez mučení jel jsem se jen kouknout moc času jsem tenhle víkend neměl tak to bylo spíš o vyjížďce.
Překvapilo mě prostředí uprostřed vesnice a přesto v areálu. Dobrý zázemí , jídlo , pití , všechno na jedničku.
Vyjížďka byla luxusní , svižný tempo , moc hezký silnice.
Trochu mě až mrzelo že jsem nemohl zůstat do neděle. Příští rok to snad klapne a vezmu sebou spacák.
Za mě rozhodně

• Výměna zadního pneu

Tradiční serviska zadní gumy po druhý sezóně je vzorek na zadní gumě nenávratně pryč a proto přišla na program v garáži výměna zadní gumy. Jelikož jsem na to "patřičně vybaven " .. jako nééé ! Tak si všechno zba

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 23.07.2018
  • Keep respect 2018

Keep respect 2018 Jako každý rok tak se i letos sjelo do Kladrub spousta motorkářů , příznivců , nebo jen nadšenců na podporu dobré věci. Zábava byla skvělá vystoupilo spousta kapel , kaskadér a další. Vyjížďka sup

Uskutečněno: 21.07.2018
  • 10. Motohody na Podluží

Motohody na Podluží , kdo by je neznal , již tradiční podnik na začátku prázdnin , který odstartovává tu pravou letní moto sezónu. Strojů se sešlo opravdu hodně, a nejen z Čech a Moravy ale našli se i bikeři ze Sloven

Typ: Sraz
    Uskutečněno: 13.07.2018