Yamaha XVS 1100 DragStar (2003)

Vlastník Marco_78
Vloženo 21.5.2013
Aktualizováno 4.9.2013

bomba relax - Spokojenost - přesně to co jsem hledal

Motorka koupena od dovezeno z Itálie

První dojmy - Posledních 5 let se "hledám" co se koníčků týče. Začalo to Shadow 600, potom Multistrada 1000, potom pár závodních aut jako okruhové speciály. Co jsem nedávno poslední z nich sešrotoval, jsem si uvědomil, že jízda krajinou na "kochačku" je přesně to co hledám. Nikoliv rychlost, té už v životě bylo dost. Vzpoměl jsem si na dobré časy s motorkou, a tak chci i pokračovat. Dřívější zkušenosti na http://www.motorkari.cz/cestov ani/cestopisy/francie/cesta-do -nice-a-zpet-19671.html

Doplňky na motorce - zakoupen Kuryakyn Hypercharger a Vance and Hines Classic 2 koncovky.

Napadá mne mnoho úprav které bych rád chtěl, jelikož být "řadový voják" mi nikdy nevyhovovalo. Ale jelikož mi ještě stejná hračka déle než rok nevydržela, tak na velké úpravy počkám až na podzim, abych věděl před investicí že mě to stále ještě bere. Ale 2 základní věci si nemohu odpustit, a tak příští týden alespoň přidám což si myslím že jsou základní věci. A to Kuryakyn hypercharger a Vance-Hines Classics 2 laufy.

babula
babula napsal 05.03.15 v 10:48 10b.

Krásnej Dráček . 10b

čert129
čert129 napsal 07.11.13 v 17:51

pěkné stroj ať slouží 10b.

Amazonka650
Amazonka650 napsal 23.08.13 v 09:50 10b.

Radka76
Radka76 napsal 25.06.13 v 16:12 10b.

krasavec

Radka76
Radka76 napsal 25.06.13 v 16:10

máme Midnight stara taky s laďáčkem,jsou to krásky,které ani moc úprav nepotřebují,tak at ti slouží a hodně šťastně dojetých kilometrů.