Suzuki SV 650S (2002)

Vlastník FilaGS
Vloženo 14.5.2013
Aktualizováno 28.1.2015

Suzuki SV 650S, žlutá s laděným výfukem BlueFlame..

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass - Josef Tass (Chr

První dojmy - Samozřejmě obrovské nadšení, protože SV jsem chtěl už delší dobu. Chvíli bylo třeba si zvykat, neboť jak je všude psáno tak SV opravdu dost brzdí motorem a zároveň je poměrně hodně váhy na rukou - teda alespoň proti předešlé GS 500e

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo hledá kompromis mezi sportovní a cestovní motorkou, za nízkou pořizovací cenu s malé náklady na provoz.

Doplňky na motorce - laděný výfuk

Takže SV koupeno v květnu 2012. Na tachometru 36 000km a podle pneumatik to vypadalo, že moto jezdilo jen rovně. SV jsem vybral hlavně proto, že už jedno doma máme a vždycky si mi líbilo. Ke konci sezony namontován laděný výfuk. Bylo mi líto řezat originál, ale je třeba, aby to dělalo rámus..

Za sezonu 2012 najeto asi 7 000km, přičemž nejdelší cesta měla okolo 450km. Měl jsem obavu, že při delší cestě bude verze S nepohodlná, ale ono je to asi uplně jedno. Na předchozí GS500e mne po 300 km bolela zadnice, na tomhle zase bolí zápěstí.

Jízda je příjemná, motor se nejlépe cítí mezi 4-9 tisíci otáček. Pod 3 tisíce se jí nelíbí a celkem dost vibruje a naopak přes 9 tisíc už výkon pocitově neroste (max výkon v 9,5k rpm). Rychlosti jsou docela krátce poskládané a kde nejsou dlouhé rovinky tak není problém se držet silnějších motorek.
Když jsme u těch rovinek lze udělat bez problému 200 km/h a když se chvilku podrží dotáhne to téměř k 220 km/h (tacho).
Na rychlostní rekordy však SV nebylo stvořeno a nejlépe se cítí na silnicích se spoustou zatáček a rychlostmi do 160 km/h.

Podvozek je na sportovní jízdu celkem měkký, ale zase to oceníte když narazíte na horší silnici. Takže vlastně 90% cesty :) no zatím jsem naštěstí neměl možnost zkusit brzdy ve skutečně krizové situaci, ale zatím jsem nikdy nebyl zklamán. Jen je potřeba vyvinout trochu větší tlak na páčku.
Spotřeba se pohybuje od 4 do 6 což je perfektní.

Závěrem bych napsal, že SV zatím funguje perfektně (na tacho nyní 48 800km) poruchy žádné a proto mohu určitě doporučit

9.7. 2014
Takže moto má na tachometru 53 tisíc a je stále v perfektní kondici. Letos zvládlo moto dovču Rakousko a Německo-Orlí hnízdo.

Momentálně na prodej

FilaGS
FilaGS napsal 16.07.13 v 21:53

Děkuju

xESORIMMERx
xESORIMMERx napsal 01.07.13 v 16:40 10b.

Parádní laďáček