Honda GL1000 GoldWing (1977)

Vlastník Henry1980
Vloženo 11.5.2013
Aktualizováno 6.10.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Henry1980
Henry1980 napsal 06.10.15 v 11:17

Dlouho jsem tu nebyl... Elektrika je fungl nová. Regulátor napájení palubních přístrojů jsem si radši postavil sám. Originál je hrozně drahý a stejně není vidět. Zadní blatníky teď mám dva. Jeden zatmelený a lakovaný na černo. Druhý v chromu. Co šlo, to je niklované, chromované nebo eloxované. Výfuky jsem si nechal vyrábět na zakázku z leštěné nerezi. Má to teď hustokrutopřísný zvuk hodný litrového motoru. Na stará kolena jsem se naučil seřizovat čtyři rovnotlaké karburátory keihin. Vyšší dívčí. :) Není to žádný závoďák, ale když se za to zatáhne, tak to JEDE. A to jsem chtěl. :)
Motor byl venku, ale nepůlil jsem ho. Vyměnil jsem simerinky ventilů a všechny o-kroužky a těsnění, kam se dá dostat bez rozpůlení. Zdá se, že olej to už moc nežere. Dřív jsem tam lil asi litr na 1000km. Ještě to chce dodělat hlavní stojan. Ten má od předchozího majitele uřízlou nášlapnou páku a venku mimo garáž se to vůbec nedá postavit. Plánuju nový lak. Dal jsem nová, vyšší řídítka. Sice to nevypadá tak hustě, ale sedí se na tom mnohem pohodlněji.
Nejsem profík, ale kdybyste chtěl někdo s GL1000 poradit, tak se klidně ozvěte. Tel.: 608 149 641

jirickoo
jirickoo napsal 07.07.14 v 22:01

Ahoj. Pohrávám si s myšlenkou, že koupím Honda Gold Wing GF 1000 (resp. 1100), jejíž koupě se mi vyskytla za slušnou cenu (na tip moto). V porovnání s ostatními v této modelové řadě je cena dokonce velmi příznivá. Předtím, než se vydám se na ni podívat, docela by mne zajímal Tvůj názor, na co si dát pozor, výhody, nevýhody. Co na ní odchází a zda-li se koupě Gold Wingu vůbec vyplatí. Nejde mi o každodenní ježděni, ale spíše pro zábavu a pohodu. Sám jezdím pomalu a velmi opatrně. Majitel mi po mém dotazu, proč je tak levná, zda tam není nějaký háček, odpověděl, že tam žádný zádrhel není. P.s.: Vzhledem k tomu, že mám rád starší věci, alternativně uvažuji i o Hondě 500 Four...která i na zdejším bazaru je na prodej... díky, jirikoo (jirikoo@yahoo.com)

fidlimydli
fidlimydli napsal 23.07.13 v 15:49 10b.

Je to nádherný kus historie, ale co tak jen vyměnit jen ožvýkané šrouby,udělat nezbytné, vyčistit, vyleštit a zbytek nechat jako výpověď doby? Mezi veteránisty tento trend poslední dobou začíná nabývat na váze a já se k tomu také kloním vzhledem k velkému množství dokonale umělých renovací bez pupínku.

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 23.07.13 v 14:40

Držím palce,atˇ se dílo povede

Fonďák
Fonďák napsal 03.06.13 v 16:38 10b.

Klasika!!!

Luc_22
Luc_22 napsal 26.05.13 v 10:53

Tak hodně trpělivosti a odhodlání, sousede

p.epanica
p.epanica napsal 12.05.13 v 20:27 10b.

Kvalitní čtvrt tuny ...

nekarlos
nekarlos napsal 11.05.13 v 19:04 10b.

přeji hodne zdaru,, je to vzacny kus.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 11.05.13 v 13:03 10b.

nádhera gratulejšn