Cagiva Raptor 650 (2006)

Vlastník OndrashRam
Vloženo 3.5.2013
Aktualizováno 16.7.2015

Cagiva Raptor 650... Motorka se svou osobností stejně tak jako Ducati Monster nebo Yamaha BT 1100 Bulldog.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass - Josef Tass (Chr

Ducati Monster 900: nedostatek financí - drahé náhradní díly
Suzuki SV 650: nelíbil se mi zvuk
Honda CB 900F Hornet: nelíbil se mi zvuk
Yamaha BT 1100 Bulldog: nedostatek financí

První dojmy - Charismatická motorka s krásným zvukem i s ohledem na menší objem. Jelikož je to moje první motorka (krom endurové yamahy xt 600 kterou mám na pole a louky) tak jsem více než spokojený. Maximální rychlost jsem zatím nevyužil a myslím že prozatimních 150 km/h je pro mě moje hranice.

Motorku bych doporučil pro - pro mně :D

Doplňky na motorce - laděné výfuky Leo Vince

Italská krása kombinovaná s japonskou spolehlivostí.. Cagiva Raptor je osobitá motorka s krásným zvukem a nádherným vzhledem.. Na tomto stroji si ve městě připadáte jako králové.. Stačí polechtat heft na světlech a pozornost všech v mžiku směřuje na vás. Není roštěnky která by se neohlédla za frajerem kterému pod zadkem duní takový stroj. Není borce který by závistivě nepokukoval na toho kdo se odvážil dělat mu ve městě takový rámus.. Neznám krásnější pocit, než přesvědčit se že ten motor pod vámi má takovou sílu na jakou zní a na rovince mezi obcemi vyhnat maximum.. odměnou Vám je krásný burácivý zvuk při podřazení před městem.. Každý ví, kdo přijíždí.. Každý ví, že přijíždí Raptor..

Janpol
Janpol napsal 20.04.17 v 06:58 10b.

Tohle je asi nejhezčí barevná kombinace - červený rám a zbytek černá Krasavec = 10b

strakon
strakon napsal 03.05.13 v 18:02 10b.

Ještě body Tak tedy 10b.

strakon