Aprilia RST 1000 Futura (2001)

Vlastník zfik
Vloženo 29.4.2013
Aktualizováno 9.8.2016

Super design,pohodlná,dvouválec

Honda VFR 800: cena a neplynulý přechod mezi 8 a 16 ventily

První dojmy - na 240kg se celkem dobře ovládá,Bremba to taky slušně ubrzdí,zrcátka zatim nejsou to pravé ořechové,musím se do nic vědomě koukat,ne automaticky,ale snad si zvyknu,super zátah od spodu,ale přece jen cca o 2Ops by jí slušelo o něco víc :)

Motorku bych doporučil pro - Ten kdo ví co chce

Doplňky na motorce - Centrální stojan a textilní brašny

Od nějakých 13 let,jsem sedlal více či méně ,když nebudu počítat panelky,kejvy,símáky a fichtli jen endura...praktičnost na našich silnicích vždy zvítězila,ale vždy pro mě byla v povědomí ta pravá kapota o velkým obsahu. (blackbird,hayabusa nebo třeba tomcat) nakonec sem se rozhodoval mezi RST a VFR na oko podobne mašiny a přitom tak odlišné,ale vzhledem k tomu že Honda VFR už u nas v rodině byla,šel sem do sve druhe Aprilie s motorem rotax na který sem si u předchozího Pegasa nemohl stěžovat. RST je superpohodlne,má přehlednou palubku a letmo uchycene kolo dělá taky své,časem by se mi pod zatkem líbil nějaký ten laďáček,origo fajn,ale neni to uplně ono...zatim na ní mám najeto jen asi 200km,ale planuji zahraniční dovku,postupem času přidám postřehy

strakon
strakon napsal 13.06.13 v 17:55

Je parádní, ať to šlape V Chotěboři jsem byl pro Raptůrka

dejte_me_pit
dejte_me_pit napsal 13.06.13 v 11:34 10b.

KájinaS
KájinaS napsal 04.05.13 v 10:53 10b.

Fíku je parádní!!! Už se s Lojzou těšíme, až se s Váma projedem

dmcj
dmcj napsal 29.04.13 v 19:17 10b.

Nepopsatelná nádhera..užívej si tu krásku..

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 29.04.13 v 18:54 10b.

krásnej blesk na silnici gratulejšn