Aprilia Dorsoduro 1200 (2011)

Vlastník mikeskiller
Vloženo 25.4.2013
Aktualizováno 25.4.2013

Krásná celkem velká ale hlavně hodně žívá mašina.

První dojmy - Zatím najeto zhruba 500 kilometrů všechno funguje jak má , abs , trakce , ještě ani nevím jak se to všechno ovládá :D Je to hodně dravá mašina tahá pěkně od spoda a ten zátah je dost brutální až jde z toho strach .

Doplňky na motorce - Doplňky zatím žádný , chtěl bych laďáky leovince , padáky a gelový sedlo ale až postupem času .

Vybíral jsem jen ze dvouch a ještě jenom italskejch , bylo to dorso 1200 a hypermotard 1100 , nakonec zvítězilo dorso , za ty prachy si myslím že má větší výbavu ( ABS , kontrola trakce , tři palivové mapy ) a hlavně se mi víc líbí , že má větší váhu mi problém nedělá , do zatáček se pokládá samo a 130 koní si s tou váhou umí taky hezky poradit :D , brzdy jsou parádní a podvozek taky , ještě si budu muset zkusit různý nastavení tlumičů ale až na to bude někdy čas , co mě mrzí je že pod sedlem není místo na nic to je trošku nedomyšlený a malá nádrž jen 15 litrů to je maximálně každejch 200 kiláků tankovat ale jinak super pocit z jízdy ( neměnil bych)

Juriáš
Juriáš napsal 24.05.15 v 19:14

Pěkný, ať jezdí

kubamoto
kubamoto napsal 02.03.15 v 16:42

Moc pěknej bajk, teď mám tuono V4, ale potřebuju ještě druhou na nějaký výlety ve dvou,máš s tím nějaké zkušenosti, pohodlí spolujezdce atd.
¨Dík

Haesty
Haesty napsal 02.12.13 v 17:45

Paráda

Woky
Woky napsal 26.11.13 v 20:47 10b.

Piwell
Piwell napsal 30.09.13 v 20:39