Aprilia Dorsoduro 1200 (2014)

Vlastník Crazday
Vloženo 23.10.2018
Aktualizováno 5.4.2022

Italská krása která má velký výkon a mnoha funkci.

První dojmy - Motorka má velký výkon a krásně padne do ruky. Je znát její váha ale nic s čím si dvanáctistovka neporadí ?

Doplňky na motorce - CNC páčky, víčka brzdové kapaliny, víčko nádržky spojky, zlaté šrouby, padáky, víčko na olej, sedačka, drážak na telefon s nabíječkou, zabezpečení motorky (sledovacka), laděný výfuky mivv,led blinrky,polelp kol, 2x nabíječka USB, zlatý řetěz

Už dlouho jsem uvažoval jakou další motorku pořídit. Jednou jsem dorso zahlédl na parkovišti a jak se říká byla to láska na první pohled. Nakonec jsem neodolal a začal na internetu hledat, povedlo se mi najít originální motorku s kompletní servisní historii a se vším potřebným. Bývalý majetl nic netajil vše řekl na rovinu a bylo na něm vidět že ji prodává s těžkým srdcem. První jízda na mě působila velkou nejistotu, jelikož to je moje první takhle silná motorka tak jsem z ní měl značný respekt. Druhý den jsme jeli ještě pro jedno dorso ale tentokrát 750, takže jsme je jeli protáhnout. Po chvilce ježdění jsem si na motorku zvykl a a všechna nejistota byla pryč. Jakmile se setmělo bylo krásné podsvícení budíku které mají mnohé funkce. Zatím se s motorkou seznamuji ale už teď to vypadá že mi motorka bude dělat jen radost.

30.6.2019
Na motorce mám najeto tři tisíce kilometrů a stále naštěstí bezproblému. Motorka je opravdu krásně ovladatelná a jsem rád že jsem zvolil 1200. Výkonu má dost a přesně vím co od ni mám čekat ? pořídil jsem pro každé případy diagnostiku takže se teď nemusím bát kdyby náhodou motorka ukázala nějakou chybu :)

19.12.2019
Mam najeto něco kolem šesti tisíc kilometrů a zatím stále bez závody až na baterku která byla ještě originální a už dosluhuje. Na motorku jsem koupil laděné výfuky mivv tak aby motorka byla pořádně slyšet. Před začátek sezóny dostane motorka kompletní servis tak aby mi stále sloužila a dělala radost jako tento rok :)

23.3.2020
Proběhla opět údržba a příprava motorky na novou sezónu, motorka dostala novou baterii, nové pneumatiky, CNC páčky s atestaci a polep kol. Zjistil jsem závodu dobijeciho relé které ale ovšem stojí nové originální 230 Kč tak nebylo co řešil :)

10.8.2020
Výlet do Itálie
Jeli jsme na výlet do Itálie a dorso to dalo bez jediné poruchy
Celková cesta 2600km
Pak že dorso není na cestování :D

jirkouš
jirkouš napsal 01.07.19 v 08:58 10b.

Italove ty designy proste umi

speroure
speroure napsal 31.12.18 v 21:23 10b.

Italská kráska!!

Figi25
Figi25 napsal 03.12.18 v 17:19 10b.

Musí to byt super svezení

Flatron007
Flatron007 napsal 25.10.18 v 09:47 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 24.10.18 v 00:03 10b.