Suzuki GSF 650 Bandit (2005)

Vlastník seidlm
Vloženo 22.4.2013
Aktualizováno 22.4.2013

Krásná, rychlá sice těžká ale byla to láska na první pohled.

Honda CBR 600RR: Jelikož podělali zákon od r. 2013

První dojmy - První můj dojem byl fascinující. Bandit je moje první motorka a hned jak jsem ji uviděl ohromila mě. Po jízdní stránce si ji nemůžu vynachválit jen snad by mohla být o kapku lehčí. Zatáčení, rychlost, zvuk perfekt!!

Motorku bych doporučil pro - Zatím nemohu říct jelikož sám začínám.

Doplňky na motorce - streetová řídítka, výfuk Scorpion.

V pátek 19.4.2013 jsem byl domluven na obhlídku suzuki sv 650 S, ale moc se mi do ní nechtělo jelikož moje představa byla troška jiná, hlavně jsem přes ten zvuk s SV přece jen má zvuk o něco slabší. Tak jsem ještě dopoledne jen tak brouzdal po netu a objevil jsem tohohle mazlíka.

Okamžitě jsem volal prodejci jestli ji stále má. Ještě ten den jsme s kamarády vyjeli z Brna do Ostravy kouknout co to je zač a v tom lepším případě ji rovnou odvést domů, protože už dlouho jsem si vybíral motorku a do začátku roku 2013 jsem byl rozhodnut, že chci 600rr, ale díky novému zákonu to nejde a obejít to také nejde zkoušel jsem to snad všude. Každopádně už po cestě byla perfektní nálada a na místo jsem dojel s tak bolavou pusou jak jsem už dlouho neměl. První nakopnutí motorky mě úplně ochromilo. V garáži přes sitič s laďákem Scorpion, to prostě nemělo chybu, ostatně tak jako celá motorka. Byla úplně perfektní. Další den po příjezdu jsem vzal motorku a trošku si ji ozkoušel jelikož řidičák ještě nemám tak jen lehce na nějaký pořádný výlet teprve pojedeme. Každopádně LÉTO 2013 bude stát za to!!

PYTEL1
PYTEL1 napsal 03.05.13 v 19:42 10b.

Suuppeeerrr

nexus
nexus napsal 25.04.13 v 18:31 10b.

nadčasová bandaska . I po letech zůstavá krásným bajkem , oproti jiným