Honda CB 400 (1981)

Vlastník Stanislav1282
Vloženo 16.4.2013
Aktualizováno 16.4.2013

Moto Honda CB 400 N, orig. najeto 23 tkm. zcela původní, jsem zakoupil v únoru 2012. Takže loňské léto a dlouhý podzim jsem si na ní užíval.

První dojmy - Přesné řazení 6. stup. převodovky a ochota jít do otáček. Lehké ovládání, když je potřeba, tak se dokáže i rozvášnit. Jel jsem na ní i ve dvojím odsazení a rozhodně jsem nebyl brzda provozu - i tak se s ní dalo lehce jet ve výletním tempu 90-100 km/h. Každopádně ikdyž věkem již právoplatný veterán, tak vzhledem i technikou stále moderní a rychlá motorka.

Vlastním vícero motorek českých značek(menší sbírka), ale chtěl jsem si pořídit na ježdění i něco jiného než dvoutaktní Jawu, nebo ČZ. Volba padla na tento stroj, protože splňoval mé podmínky, aby byl věkem veterán, ale aby to i nějak jelo a pěkně vypadalo. Asi 1 rok jsem sledoval nabídku Honda CB 400 N, byl se párkrát podívat na nějaké moto, ale až tento stroj mi vyloženě padl do oka. Zcela původní zachovalý, s CZ doklady, pokumentace k motu a předešlý majitel na mě udělal dobrý dojem, měl moto několik let a pečoval o něj. Cena byla víc než přijatelná a tak bylo rozhodnuto. Lehké ovládání, když je potřeba, tak se dokáže i rozvášnit. Jel jsem na ní i ve dvojím odsazení a rozhodně jsem nebyl brzda provozu - i tak se s ní dalo lehce jet ve výletním tempu 90-100 km/h. Každopádně ikdyž věkem již právoplatný veterán, tak vzhledem i technikou stále moderní a rychlá motorka.

3neczak
3neczak napsal 11.08.15 v 10:55 10b.

Pěkný kousek. Ať slouží.

Stanislav1282
Stanislav1282 napsal 27.10.13 v 16:35

Tak včera 26.10.2013 jsem byl na krátké cca 50 km vyjížďce. Snad to ještě zítra vyjde před uložením do zimního spánku .

Petr_TA
Petr_TA napsal 29.09.13 v 19:05

Mooooc pěknej kousek
Poctivá klasika
Taky jsem neodolal a přídil sestřičku ...
10b

p.epanica
p.epanica napsal 17.04.13 v 22:15 10b.

Ať ta paráda dobře slouží ...

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 17.04.13 v 15:33 10b.

pěknej kousek zdravím do Frenu gratulejšn