Honda CB 400 (1981)

Vlastník crasherx
Vloženo 16.4.2022
Aktualizováno 4.5.2023

Honda CB400N, r.v.1981 v totálně původním stavu. nechápu, jak se mi něco takového podařilo na výstavě v Milánu koupit. Ale když jsem ji tam viděl, nemohl jsem ji tam jen tak nechat a odjet s prázdnou dom :D

Motorka koupena od Od Francesca z Milana

První dojmy - Když vidíte mašinu, která je o dekádu starší jak vy, v tom stavu a přemýšlíte, z jakého muzea nebo výstavy se zrovna ocitla tam, kde je, ale pak přijde majitel a řekne, že je rdy na projížďku. Že ji stačí jen načutnout a je to... Tak vám to nedá, načutnete ju... A je to... Veze se domů ^_^

Už máme za sebou první dva výlety. Dokopy nějakých 300 km. Projela v ČR 5 krajů. Má se k světu. Ráda se fotí a je středem pozornosti. Umí zařvat a dát o sobě vědět, je trochu hladová, ale to holky v jejích letech prostě jsou. Nicméně léce jak drak. A když tam má šofér kopnuté správné kvalt, tak léce skoro jak raketa. Na ty roky a objem velmi slušný výkon.
Musím říct, že ze začátku jsme k sobě měli strašné respekt, ale netrvalo dlouho a člověk zjistil, že dokáže frčet i krásných 150 km/h a nedělá jí to moc problém O Ale abych jí nekřivdil, tak její optimální rychlost je kolem 80 km/h a u toho ráda dělá koch koch po krajince.
Prostě s touto Japonkou si člověk vskutku rád užívá krajiny, okolí a všeho, kde je, kudma projíždí, co vidí.

Umí být střelou, ale mnohem více ji sluší klid a pohodička. Kočka do nepohody. Myslím, že si toho spolu ještě hodně užijeme ^_^