Kawasaki ZRX 1200 (2001)

Vlastník lasser
Vloženo 10.4.2013
Aktualizováno 13.4.2013

Neokoukaná, spolehlivá a krásná.

Yamaha XJR 1300: Velmi vysoká spotřeba

První dojmy - Motorka má neskutečný krouťák už od spodu, takže nelze s ní jet pomalu na volnoběh, jede prostě na volnoběh rychle a neskutečnou silou. Startování je poměrně snadné, bez dlouhého čekaní na zapálení směsi. Zvuk je z počátku souhrnem všech možných a nemožných pazvuků, ale po zahřátí má krásný plynulý hukot motoru.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, větší zpětná zrdcátka, jiný klakson v double provedení

Tato nádherná mašina mi byla doporučena testovacím jezdcem, kterému jsem za tip velmi vděčný, i když jako druhá možnost byla YAMAHA XJR 1300, vybrali jsme si REXe a to už z toho důvodu, že nemá takovou velkou spotřebu. Ohledně jízdních vlastností nemůžu napsat mnoho. Podvozek je plně nastavitelný a tudíž mě čeká sezóna plná testů a ladění abych si našel to své know-how jak podvozek vyladit na dostatečnou tuhost a tvrdost dle mých potřeb a dle obvyklého stylu jízdy.

tut88
tut88 napsal 08.07.13 v 14:11 9b.

Pěkný stroj

Mlsoun13
Mlsoun13 napsal 11.04.13 v 23:34 10b.

666S999
666S999 napsal 10.04.13 v 17:22 10b.

Ahoj pane! JJ, ta motorka je mi povědomá... Dávám 10b, a někdy na viděnou na Kawasrazíku, nebo v Příbrami u Tequily! Jen a pouze šťastné návraty domů přeju!

tomasd.
tomasd. napsal 10.04.13 v 14:58 10b.

parádní klasika

istonbike
istonbike napsal 10.04.13 v 14:16 10b.

tak ještě ty body tak se mi líbí že jsem kliknul vedle