Honda CBR 900RR Fireblade (1999)

Vlastník polopost
Vloženo 5.4.2013
Aktualizováno 12.8.2016

Deník motorky
Nalezeno 5 záznamů

• Hibernace

V únoru 2016 jsem se jal motorku rozebírat, abych zahájil dlouho plánovanou přestavbu. po tom co mi nejlepší servisák v ČR dal do kupy motor, karbce a brzdy a vlastně spousty dalších věcí (díky Venco!) začala vyloženě z

Vloženo: 12.08.2016
    Uskutečněno: 12.08.2016
  • Hotovo

Je to asi 3 týdny. Asi 3 týdny, co jsem si ji přivezl ze servisu. Kamarád Wenca mi udělal komplet ventily (něco bylo třeba měnit) vyčistil a seřídil karbce (měnil v nich 2 nějaký vzduchový šroubky?), vyměnil svíce, vzdu

Vloženo: 25.08.2013
    Uskutečněno: 25.08.2013
  • první servis - třetí část

Po dlouhé době jsme si našel čas abych sem sedl a něco málo sepsal. První sranda byla spojka. Příšel přítlačák, tak jsem se jal to poskládat. Zjistil jsem, že i koš tam někdo naprasil z uplně jiný motorky. Naštěstí v k

Vloženo: 15.06.2013
    Uskutečněno: 15.06.2013
  • první servis - druhá část

Tak pokračuju s pracema. Pomalu a postupně. Vidle hotovy a netečou. Bylo to jen v blbě posazenejch guferech. Spojka... je vidět, že předchozí majitel byl znalec. Naprasil tam díly ze starší spojky, takže něco bylo z S

Vloženo: 08.05.2013
    Uskutečněno: 08.05.2013
  • první servis - první část

Tak aby bylo vidět že se neflákám, píšu sem. Koukl jsem do spojky. Plechy modrý a duhový, lamely černý a spálený. Radost pohledět. Unašeč už okousanej a zbatej, koš zdá se zdravej. Lamely, pružinky a těsnění pod v

Vloženo: 23.04.2013
    Uskutečněno: 23.04.2013