Suzuki GSF 600 Bandit (1999)

Vlastník KrtekBazi
Vloženo 31.3.2013
Aktualizováno 4.10.2014

Tato motorka se po skoro 7 letech vrátila do rodiny.Před 9lety jí koupil brácha a od něj náš kamarád David,no a já jsem jí zase odkoupil zpátky.

První dojmy - První dojmy jsou velice kladné.Najel jsem zatím za sezonu nějakých 5000 km. .Motorka je sice trošku těžší,ale přesto se krásně ovládá a má moc krásný zvuk.Těším se na srovnání Bandita a dvou dvouválců od Ducati co nám ještě stojí v garáži.

Doplňky na motorce -

Tak dnes je Leden 2014 a já jsem se po roce konečně dokopal k napsání nějakého povídání o mojem Banditu.Bandour je pripravenej na sezonu 2014 snad dost dukladě,koupil jsem ho loni od kamaráda za slušné peníze a ted je zase u nás v rodině,dříve ho totiž vlastnil bratr.Takže jsem vědel do čeho jdu.Momentálně je po servisu a nových pneumatikách,takže investice téměř 20000 kč se doufám odrazi v bezproblémových jízdách po krásách českých luhů a hájů.Motorku známe již od roku 2001 takže km jsou pravdivé a doufám že ještě dlouho bude sloužit.Na jaře dám jěstě novou spojku a všechno bude košér.Takže končím a už se těším na jaro.

Stoorm20
Stoorm20 napsal 26.03.14 v 20:02 10b.

milos34
milos34 napsal 09.03.14 v 19:03 10b.

Jo jo jede dobre..az udelas tu spojku tak bude jak nova..