Yamaha FZS 1000 Fazer (2005)

Vlastník Julresk
Vloženo 25.3.2013
Aktualizováno 13.8.2023

Yamaha FZS 1000 Fazer, barva stříbrná, najeto 34.000, rok výroby 2005, vybaveno nosiči kufrů Givi zadní a boční, přepákováno, zadní pružina silnější pro jízdu ve dvou, turistické plexi, prodloužený přední blatník, pneu Metzeler Roadtec Z8 Interact C

První dojmy - První jízda byl převoz přes 200 Km a hned jsme se sžili. Je to prostě příjemný svezení, doporučuji všem co si chtějí jen tak zajezdit, ale i zařádit si. Výkonově je to bomba i pro jízdu ve dvou. Zatím jsem najezdil 3000 km, z toho polovinu ve dvou. Nikdy předtím jsem na tak silné motorce nejezdil, teprve sbírám zkušenosti, ale tahle motorka mi prostě sedla, líbí se mi a doufám, že mi poslouží ještě dalších x tisíc kilometrů.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji všem co jezdí dál.

Doplňky na motorce - vybaveno nosiči kufrů Givi zadní a boční, padáky, přepákováno, řídíka širší, zadní pružina silnější pro jízdu ve dvou, turistické plexi, prodloužený přední blatník, pneu Metzeler Roadtec Z8 Interact ,vyhřívané rukojeti Oxford, nové plexi, kryty páček Kobraod SW Motech s blinkry

Motocykl jsem si vybral na doporučení kamarádů, kteří mě znají už mají nějaké zkušenosti s motorkami. Dal jsem na radu a opravdu jsem udělal dobře. Teď je jen na mě jak s motorkou naložím, je to náš mazlík.

MirkoDenku
MirkoDenku napsal 27.03.16 v 11:45 10b.

Super mašina

MaxXZX10RR
MaxXZX10RR napsal 21.03.16 v 21:04 10b.

Zdaaar chlape , moc pěkně se o ni staráš . Pěkná motka Díky za tip pneu na mém profilu pokud si vzpomínáš..

Tonyny
Tonyny napsal 26.01.16 v 22:26 10b.

koukam porucha ale ted uz to bude snad dobry paradni stroj

context
context napsal 15.11.14 v 15:03 10b.

krásný fazer , tak ať ti dlouho slouží a přeji hodně najetých km bez nehod a vždy šťastný návrat a přeji krátkou zimu

istonbike
istonbike napsal 15.11.14 v 11:22

Naprosto FANTASTICKÝ FEJZR je vidět že se s ním jen mazlíš dal bych ještě jednou 10,ale bohužel to nejde