Jawa 350/360 panelka (1974)

Vlastník tetrevarna
Vloženo 25.3.2013
Aktualizováno 25.12.2013

Dovoz Litva poslední léta se dá konstatovat, že koupit slušnou motorku pokud možno v původním stavu se dá jen mimo ČR je to tedy jen můj soukromý názor ať se tady z někým nedohaduji.

První dojmy - Motorka běží (tedy jestli se to dá tak nazvat) v motorové skříni se nacházelo něco strašně černého a mastného při půlení motoru jsem konstatoval, že se v něm ještě nikdo nehrabal )))

Doplňky na motorce - Bude vape na těch dvou válcích ho dávám podle mne je to lepší dnes 3.4.2013 zakoupen PAV 40 ve slušném stavu foto dodám

Přihlášení proběhlo kupodivu bez problémů (Litva je v EU) tp je sice zdob CCCP ale v pohodě. Celá rozebraná opískovaná nové chromy (pan Vepřek) ráfky a výfuky (pan Hadrávek) budiž čest těmto lidem za kvalitní ČESKOU práci. Motor po výbrusu jen složit. Motorka nastříkaná začínám skládat jen toho času není tolik. Drobné napadení kutilem který se pokoušel udělat endúúúro se samozřejmě odstraní motorka se uvede do původního stavu možná bude lepší jak nová )))

tetrevarna napsal 29.01.14 v 15:08

Byla zrasovaná

Sukin
Sukin napsal 29.01.14 v 13:39

Motorka je pěkná práce - leštěnka , ale v tom původním stavu taky nevypadala zle, podle mě je škoda takovéhle stavy renovovat.

MilinBobr
MilinBobr napsal 22.08.13 v 15:25

Takovou jsem měl,pak mi ukradli kola a ... tak jsem ji dal do kupy a prodal. Je to krása že někdo má takovou mašinu.Já jsem si koupil Jawu 350 640 protože je levnější jak panelka. Moje snad ještě jezdí ? spz byla BMA 22-86 v zimě jsem vždy půlil motor a měnil gufera a ložiska to je už 30 roků..

tetrevarna napsal 16.06.13 v 11:37

čistění karterů a jiného al děla ve Vrchlabí u pana Tůmy

tetrevarna napsal 16.06.13 v 11:36

linky nedělám to dělá tady jeden od nás z tlumiče jsem tak uděla prostě proto neměl jsem nachromované spodky díky